مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 106
امروز: 3478
هفته جاری: 41373
ماه جاری: 329613
تاکنون: 14023450
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: ?استان همدان بدنبال راهکاري براي تقويت رشته ورزشي کشتي است
 • معاون سياسي امنيتي استاندار همدان با بيان اينکه ?بدنبال راهکاري اساسي براي تقويت رشته ورزشي کشتي هستيم، گفت: کشتي را ورزش اول استان همدان مي دانيم.
 • به گزارش  مهر، مصطفي آزادبخت ظهر دوشنبه در نشستي با اعضاي هيئت کشتي همدان بابيان اينکه ورزشم را از کشتي آغاز کردم و با روحيه ورزشکاري کار مي کنم، گفت: بايد قهرماني را در کشتي به پهلواني تبديل کرد.

  وي با بيان اينکه به دنبال راهکاري اساسي براي تقويت کشتي هستيم، گفت: کشتي را ورزش اول استان همدان مي دانم و با علاقه و اشتياق و قدرت از کشتي حمايت خواهم کرد.

  رئيس هيئت کشتي استان همدان نيز با بيان اينکه کشتي همدان سالهاي گذشته در ميادين بين المللي خوش درخشيده اما متاسفانه در حال حاضر با سال هاي گذشته فرسنگ ها فاصله داريم، گفت: با همدلي و احترام همه بزرگان و قهرمانان کشتي را پاي کار آورده ايم.

  حميدرضا ياري با بيان اينکه از مسئولين ارشد استان همدان درخواست داريم کشتي را ورزش اول استان بدانند و يار و ياور اين ورزش پهلواني باشند، گفت: مدير کل ورزش و جوانان برادرانه يار و ياور کشتي استان بوده است.

  مدير کل ورزش و جوانان استان همدان نيز با بيان اينکه در کمتر استاني چنين جلساتي اتفاق مي افتد، گفت: کشتي استان همدان با توجه به عقبه گذشته جايگاه خود را در کشور از دست داده بود اما با انتخابات رئيس هيئت کشتي و فعاليت دوباره اين مجموعه شاهد رونق و تکاپو در کشتي استان همدان هستيم.

  محسن جهانشير گفت: وحدت و همدلي و انسجام باعث شد کشتي استان همدان در مسابقات چند جانبه پس از تيم هاي ملي الف و ب جايگاه سوم را کسب کند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/04/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1522
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.