11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 20
امروز: 473
هفته جاری: 11744
ماه جاری: 92855
تاکنون: 15898279
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سرمايه گذاري معاونت روستايي رئيس جمهوري: 26درصد اعتبار تسهيلات اشتغالزايي مربوط به نهادهاي حمايتي است
 • معاون سرمايه گذاري و اشتغالزايي معاونت توسعه روستايي و مناطق محروم رياست جمهوري گفت: 26درصد از اعتبارات تسهيلات اشتغالزايي کشور مربوط به نهادهاي حمايتي است.
 • منوچهر رزمجو روز چهارشنبه در کارگروه اشتغال و توسعه سرمايه گذاري همدان افزود: سهم اشتغال روستاييان در سال گذشته 25درصد سند اشتغال کشور شده که نشان مي دهد که اعتبارات در سهم اشتغال روستا ها نقش داشته است.

  وي با بيان اينکه استان همدان رتبه اول کشور در کاهش نرخ بيکاري داشته است اظهار داشت: نرخ بيکاري استان از 8.2 به 6.1 درصد رسيده و نرخ مشارکت از 42.8 به 44.1 درصد رسيده است.

  معاون سرمايه گذاري و اشتغالزايي معاونت توسعه روستايي و مناطق محروم رياست جمهوري گفت: روستا هاي استان همدان جزو روستاهاي خوب کشور است که نرخ بيکاري روستا 5.2 و نرخ مشارکت 50.6 درصد است که آمار فوق العاده اي را نشان مي دهد و به نرم جهاني نزديک مي شود.

  رزمجو ادامه داد: 20درصد اعتبارات تخصيص پيدا نکرده است و پيگيري مي شود هرچه سريع تر پيگيري و ابلاع شود.

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي نيز از سفر فرهاد دژپسند وزير امور اقتصاد و دارايي تا پايان تابستان امسال به همدان خبر داد.

  حميدرضا حاجي بابايي افزود: در ديدار روز گذشته / ‏سه? شنبه / ‏با دکتر دژپسند به همراه استاندار همدان مشکل کارخانه شيشه و فولاد ويان و مشکل بانک ملي با شاهزاده حسين هم مطرح و حل شد.

  وي با بيان اينکه سه طرح بزرگ در بخش کشاورزي استان همدان با سه هزار ميليارد ريال سرمايه در سه هفته اخير نهايي شد ادامه داد: طرح مرکز آموزش هتلداري و گردشگري استان با حمايت استاندار و پيگيري مديران استان بعد از 14سال بهره برداري شد.

  حاجي بابايي تاکيد کرد: استان همدان نقشه توسعه و راه دارد که قابل توصيف است و مردم استان براي کمک به توسعه به پا خاسته‌اند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/04/20   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1650
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.