رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 9
امروز: 10552
هفته جاری: 98916
ماه جاری: 217712
تاکنون: 14566158
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: رونق توليد در مقوله ورزش جدي گرفته شود/ لزوم توجه به روستاها
 • معاون سياسي امنيتي استاندار همدان با بيان اينکه رونق توليد در مقوله ورزش بايد جدي گرفته شود، گفت: توسعه ورزش در مناطق روستايي به يک ضرورت تبديل شده است.
 • به گزارش  مهر، مصطفي آزادبخت ظهر يکشنبه در مراسم تجهيز و تکميل 70خانه ورزش روستايي استان همدان با بيان اينکه توسعه ورزش در مناطق روستايي به يک ضرورت تبديل شده است، افزود: اين موضوع از آنجا حائز اهميت است که رونق ورزش در جوامع باعث سلامتي و ايجاد نشاط شده و در نتيجه توسعه همه بخش‌ها را به دليل برخورداري از نيروي انساني سالم که تفکرات توسعه‌گرايانه در جامعه ايجاد مي‌کند، به دنبال خواهد داشت.

  وي خاطرنشان کرد: خانه ورزش روستايي ما را در رسيدن به اين مهم و نيز تشويق و ترغيب روستاييان به امر ورزش ياري مي‌دهد.

  مصطفي آزادبخت با اشاره به نام گذاري امسال با عنوان «رونق توليد» افزود: همانگونه که تحقق سياست‌هاي کلان اقتصادي در تمامي زمينه‌هاي جامعه مورد پيگيري است و لزوم اجراي آن احساس مي‌شود جامعه گسترده ورزش نيز خارج از اين الزام نخواهد بود و با توجه به بعد کلان و جامعه گسترده آن، اعتقاد و عمل به اين سياست‌ها در راستاي تصميم گيري و اجراي آن در لايه‌هاي زيرمجموعه ساختاري و نهادي مؤثر واقع خواهد شد.

  آزادبخت گفت: رونق توليد در مقوله ورزش بايد جدي گرفته شود زيرا خودکفايي و استفاده از منابع و ظرفيت‌هاي موجود در حوزه تجهيزات، تأسيسات، پوشاک با کيفيت ورزشي، ارتقاي کمي و کيفي ورزش را در کشور به دنبال دارد.

  معاون سياسي و امنيتي استاندار همدان با بيان اينکه صنعت ورزش مي‌تواند يکي از مهمترين پايگاه‌هاي توسعه اقتصادي و پيشرفت اجتماعي باشد، افزود: گسترش موفقيت‌هاي ورزش در بعد همگاني مي‌تواند ضامن سلامتي جامعه شود و دستاوردهاي ورزش در بعد قهرماني، پويايي و عزت نفس ملي را افزايش خواهد داد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/04/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1382
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.