رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 41
امروز: 10243
هفته جاری: 98605
ماه جاری: 217401
تاکنون: 14565973
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: زائران کردستاني از فرودگاه همدان به حج تمتع اعزام مي شوند
 • معاون توسعه مديريت و منابع استاندار همدان گفت: استان همدان با هماهنگي تمام مجموعه ها آماده اعزام زائران استان همدان و کردستان از فرودگاه همدان به مکه مکرمه است.
 • سيد محمدرضا ميرصفدري بعد از ظهر دوشنبه در ستاد هماهنگي اعزام حجاج از فرودگاه همدان گفت: خدمت رساني به زائران حج وظيفه قانوني و اخلاقي تمام دستگاه‌هاي اجرايي در استان همدان است.

  وي بااشاره به پيگيري هاي استاندار همدان در تهران براي برقراري اعزام زائران از فرودگاه همدان، اين اقدام را قابل تقدير دانست و گفت: با برقراري پروازهاي حج فرودگاه همدان از رفت و آمد چند هزار نفري به تهران جلوگيري شد.

  معاون توسعه مديريت و منابع استاندار همدان اضافه کرد: استان همدان با هماهنگي تمام مجموعه ها آماده اعزام زائران استان همدان و کردستان از فرودگاه همدان است

  ميرصفدري تاکيد کرد: بايد استقبال و بدرقه حجاج در اماکن بدون ترافيک و شهرستان‌ها انجام شود تا از ترافيک در زمان اعزام جلوگيري به عمل ايد.

  در جلسه ستاد هماهنگي اعزام حجاج از فرودگاه همدان که با حضور مديران ستادي استانداري و مديران اجرايي کاروان‌هاي حج و زيارت و فرودگاه استان همدان صورت گرفت اقدامات مورد نياز در بحث اعزام حجاج از فرودگاه همدان مورد بحث و بررسي قرار گرفت و بر انجام خدمات مطلوب به زائران تاکيد شد.

  همچنين در اين جلسه آخرين اقدامات انجام شده دستگاه‌هاي خدمت رسان در راستاي اعزام مناسب زائرين بحث و بررسي شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/04/25   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1380
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.