رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 11259
هفته جاری: 99621
ماه جاری: 218417
تاکنون: 14566579
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: فرهنگ پرداخت ماليات در جامعه نهادينه شود/جلوگيري از فرار مالياتي
 • استاندار همدان با بيان اينکه يکي از منابع اصلي کسب درآمد در کشورهاي توسعه يافته ماليات است، گفت: فرهنگ پرداخت ماليات بايد در جامعه نهادينه شود.
 • به گزارش  مهر، سيد سعيد شاهرخي بعدازظهر دوشنبه در ديدار رئيس و مديران اداره کل امور مالياتي استان همدان به مناسبت هفته ماليات تاکيد کرد: يکي از منابع اصلي کسب درآمد در کشورهاي توسعه يافته، ماليات است.

  استاندار همدان با بيان اينکه فرهنگ پرداخت ماليات بايد در جامعه نهادينه شود، گفت: هفته ماليات فرصت خوبي است تا فلسفه ماليات و تاثيرگذاري ماليات درتوسعه و پيشرفت کشور براي مردم بازگو شود.

  شاهرخي با بيان اينکه بايد از اقتصاد وابسته به نفت فاصله گرفت، اظهار داشت: امروز دشمن از همين محور به اقتصاد کشور فشار وارد مي کند بنابراين بايد از اقتصاد وابسته به نفت دور شد.

  وي همچنين با تاکيد بر اينکه دريافت ماليات بايد براساس عدالت باشد و براساس درآمد افراد ماليات دريافت شود، گفت: بايد از فرارمالياتي جلوگيري و نظارت ها تقويت شود چراکه اين حرکت مصداق عدالت است.

  استاندار همدان يادآور شد: بايد با افراد و واحدهاي توليدي که مشکلات مالي دارند براساس قانون مساعدت به عمل آيد تا در تنگنا قرار نگيرند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/04/25   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 205
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.