رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 38
امروز: 10453
هفته جاری: 98815
ماه جاری: 217611
تاکنون: 14566098
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي، اجتماعي و امنيتي استاندار همدان: پيوند جامعه هنري و دولت در برگزاري انتخابات ضروري است
 • معاون سياسي، اجتماعي و امنيتي استاندار همدان با تاکيد بر اينکه حاشيه سازي جايي در استان وجود ندارد، گفت: همبستگي جامعه هنري و رسانه اي براي برگزاري انتخابات پرشور و سالم نياز ضروري است‌.
 • مصطفي آزادبخت روز پنجشنبه در آئين تکريم و معارفه مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي همدان به انتخابات پيش رو اشاره کرد و گفت: دشمن با ايجاد جنگ رواني در پي نااميد کردن مردم است و نقش جامعه هنري و رسانه‌اي براي خنثي کردن اين توطئه‌ها در اين بين بسيار اثر گذار است.

  وي به عزم راسخ دولت براي برگزاري انتخابات پرشور و سالم در استان همدان اشاره کرد و گفت: همه دلسوزان نظام بايد دولت را ياري کنند.

  آزادبخت با بيان اينکه حاشيه و حاشيه سازي در همدان جايي ندارد خاطر نشان کرد: همه دست به دست هم داده تا وحدت و همبستگي را ترويج و تقويت کنند و رسانه‌ها نيز در اين راه ياريگر بوده و هستند.

  وي اضافه کرد: در سال انتخابات به فرهنگ و فرهنگسازي نياز مبرم داريم و جامعه هنرمندان و رسانه‌ها در اين باره پيشقدم باشند.

  آزادبخت به نقد سازنده رسانه‌ها تاکيد کرد و گفت: توسعه و پيشرفت استان از مسير نقد منصفانه و سازنده رسانه‌ها مي‌گذرد.

  معاون سياسي و امنيتي استاندار علت تأخير در انتخاب مديرکل را تعدد نيروهاي توانمند در بخش فرهنگ و هنر ذکر کرد و افزود: درويش نژاد از نيروهاي جان برکف و ايثارگر دوران دفاع مقدس است که زحماتش سزاوار قدرداني است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/04/27   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 969
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.