رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 11292
هفته جاری: 99654
ماه جاری: 218450
تاکنون: 14566610
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  تاکيد بر همکاري بيشتر دانشگاه آزاد کشور و استانداري همدان
 • در جلسه مهندس شاهرخي استاندار همدان با دکتر طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد کشور بر تعامل و همکاري بيشتر اين دانشگاه با استانداري همدان در جهت توسعه استان تأکيد کرد.
 •  

  رئيس دانشگاه آزاد کشور در اين جلسه گفت: رويکرد دانشگاه آزاد اسلامي، تربيت نيروي انساني کارآمد و ماهر است و براي هر شهرستان به استان ظرفيتهاي آن شهرستان، برنامه‌هاي عملي براي دانشگاه آزاد پيش بيني کرده‌ايم.

  دکتر طهرانچي گفت: همدان در حوزه کشاورزي و صنعت ظرفيتهاي خوبي دارد و سند آمايش علمي را با اولويت استان همدان و با الگوگيري از سند راهبردي سه ساله استان همدان طراحي و تدوين مي‌کنيم.

  مهندس شاهرخي استاندار همدان در اين جلسه ضمن اعلام آمادگي با دانشگاه آزاد جهت همکاري و تعامل بيشتر گفت: همدان در همه حوزه‌هاي علمي و فرهنگي، گردشگري و کشاورزي ظرفيتهاي خوبي دارد و آمادگي داريم با همکاري دانشگاه آزاد در حوزه علمي و پژوهشي، اقدامات عملياتي در جهت توسعه استان داشته باشيم.

  مهندس شاهرخي گفت: استان همدان با وحدت و همدلي و تهيه برنامه عملياتي و راهبردي سه ساله در مسير توسعه و پيشرفت قرارداد و از همه ظرفيتهاي علمي و پژوهشي در جهت توسعه استان کمک مي‌گيريم.

  استاندار همدان در پايان گفت : دانشگاه آزاد اسلامي با وجود اساتيد خوب و تحصيل کرده يک ظرفيت بزرگ علمي است که بايد در جهت توسعه استان از اين ظرفيت استفاده کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/04/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 183
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.