رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 38
امروز: 10240
هفته جاری: 98602
ماه جاری: 217398
تاکنون: 14565970
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار در ديدار با هيات مديره خانه مطبوعات دستگاههاي اجرايي مطالبات نشريات را پرداخت کنند .
 • استاندار همدان در جلسه با هيات مديره خانه مطبوعات بر نقش رسانه ها در توسعه کشور و استان تاکيد و گفت: رسانه ها نقش بسيار تاثيرگذار در توسعه دارند و همه مديران بايد از اين فرصت به خوبي استفاده کنند .
 •  

  استاندار همدان در جلسه با هيات مديره خانه مطبوعات بر نقش رسانه ها در توسعه کشور و استان تاکيد و گفت: رسانه ها نقش بسيار تاثيرگذار در توسعه دارند و همه مديران بايد از اين فرصت به خوبي استفاده کنند .

  مهندش شاهرخي گفت: مديران تعامل با رسانه ها را در اولويت قرار دهند و مصوبات سند اطلاع رساني استان را اجرايي کنند و اين يک اولويت براي همه مديران است و از طرفي با توجه به مشکلات مالي رسانه ها نسبت به تسويه حساب و پرداخت بدهي در سال 1397 به نشريات اقدام کنند.

  استاندار همدان گفت: استان همدان با وحدت و همدلي در مسير توسعه و پيشرفت قرار دارد و رسانه ها با انعکاس اخبار مي توانند در جهت اميد آفريني در جامعه تاثيرگذار باشند.

  استاندار همدان همچنين در اين جلسه جهت کمک به برنامه هاي هفته خبرنگار مبلغ 150 ميليون تومان کمک کرده است.

  در اين جلسه اعضاء هيات مديره خانه مطبوعات مهمترين مسائل و مشکلات حوزه رسانه هاي استان را مطرح کردند و خواستار تعامل و همکاري بيشتر دستگاههاي اجرايي با رسانه ها شدند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/04/30   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1047
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.