'
عيدغدير
 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 15
امروز: 7466
هفته جاری: 31103
ماه جاری: 226132
تاکنون: 13399872
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  عکاسان خبري همدان از نگاه دوربين آقاي استاندار +تصاويردرگالري
 • 17مرداد و روز خبرنگار از راه رسيد و همه اين روز را به خبرنگاران تبريک گفتند و گويي عکاسان خبري از اين واديه به دور بودند و کسي حال آنها را نمي پرسيد اما اين مهم از چشم تيزبين مرد اخلاق استان همدان در راس هرم مديريتي دور نماند.
 • سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان که شب گذشته (چهارشنبه) در آيين جشن روز خبرنگار متوجه سکوت و مظلوميت عکاسان خبري شده بود وعده ديداري خصوصي را به آنها داد تا از خواسته هايشان بگويند.

  صبح امروز عکاسان در دفتر استاندار کمي به انتظار نشستند اما وعده ديدار محقق شد تا اين بار لحظاتي را عکاسان بنشينند و مشکلاتشان در دوربين آقاي استاندار به ثبت برسد اتفاقي نادر که شايد کمتر شاهد آن بوده ايم.

  قبل از شروع جلسه هر يک از دوستان تقاضاهايي داشتند که گويي به يکباره فراموش کردند بازگو کنند، اما هم صدايي آنها حکايت از آن داشت که عکاسان نيازمند توجه بيشتري هستند.

  اخذ تسهيلات، رفع مشکلات بيمه و نبود انجمن صنفي عکاسي از جمله مسائلي بود که بازگو شد و استاندار همدان نيز قول حمايت و رفع مشکلات را داد.

  شاهرخي اذعان داشت: عکس به عنوان بهترين مکمل اخبار در هر رويدادي کاربرد دارد و چه بسا مقدم بر متن نيز باشد چه بسا هر عکس برابر با هزار کلمه است، بنابراين مي‌توان مقوله عکس را در کار اطلاع رساني از مهم‌ترين کارکرد برخوردار دانست.

  وي معتقد است، عکس مي تواند در کنار خبر تحول ايجاد کند و ارزش و جذابيت متن را بالا ببرد.

  استاندار همدان با بيان اينکه عکاسي هنري است که بايد هنرمندانه به کار گرفته شود خاطرنشان کرد: از ضروريات کار خبرنگاري، مقوله عکس و عکاسي است که اين خلا در برخي اوقات احساس شده است.

  شاهرخي ادامه داد: به وجود عکاسان استان همدان که در هر شرايطي با عشق و علاقه به فعاليت خود ادامه مي دهند افتخار مي کنم و احترام ويژه اي براي آنها قائل هستم.

  وي با تاکيد بر روابط عمومي استانداري همدان مبني بر ساماندهي حضور عکاسان و خبرنگاران در جلسات و برنامه ها اظهار داشت: امکانات رفاهي که براي کارمندان استانداري فراهم شده است براي جامعه عکاسي خبري اين استان نيز فراهم شود.

  وي ادامه داد: انسجام عکاسان خبري به مانند حلقه مفقوده اين فعالان سبب شده تا آنها نتوانند به جايگاهي که شايستگي‌اش را دارند دست پيدا کنند.

  در پايان اين مراسم استاندار همدان از خبرنگاران عکس يادگاري گرفت.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/19   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 70
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.