رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 11172
هفته جاری: 99534
ماه جاری: 218330
تاکنون: 14566500
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان عنوان کرد: پيش بيني 550ميلياردتومان سرمايه گذاري و ايجاد 1970شغل در فامنين
 • استاندار همدان گفت: سهم فامنين از سند توسعه استان همدان 550ميلياردتومان سرمايه گذاري با ايجاد شغل براي يک هزار و 970نفر است.
 • به گزارش  مهر، سيد سعيد شاهرخي پيش از ظهر سه شنبه در سفري به شهرستان فامنين با حضور درگلزار شهداي اين شهر به مقام شامخ شهداي فامنين اداي احترام کرد.

  وي سپس از پتروشيمي فامنين و منطقه ويژه اقتصادي جهان آباد فامنين بازديد کرد و دستور داد کميته اجرايي با مسئوليت معاون اقتصادي استاندار براي پيگيري و تسريع در اجراي پروژه تشکيل شود.

  استاندار همدان در ادامه با حضور در فرمانداري شهرستان فامنين و تشکيل جلسه شوراي هماهنگي توسعه پايدار شهرستان وضعيت شهرستان فامنين در اجراي سند توسعه شهرستان را بررسي کرد.

  شاهرخي در اين جلسه با بيان اينکه سهم فامنين از سند توسعه استان همدان 550ميلياردتومان سرمايه گذاري با يک هزار و 970نفر اشتغال است، گفت: هدف از حضور در شهرستانها بررسي نحوه اجراي سند توسعه استان در اين مناطق است.

  استاندار همدان با اشاره به ضرورت تشکيل کميته اجرايي منطقه ويژه اقتصادي فامنين، تاکيد کرد: عملکرد تمام شهرستانهاي استان همدان در اجراي سند راهبردي استان بررسي مي شود.

  وي اضافه کرد: فامنين بر اساس تصميم وزارت کشور به عنوان شهرستان منتخب استان همدان در طرح توسعه پايدار منطقه اي کشور انتخاب شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/23   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 435
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.