5 بهمن 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 1883
هفته جاری: 1883
ماه جاری: 32487
تاکنون: 15113282
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  ساليانه يک هزار و 500فرصت شغلي بايد در شهرستان‌کبودراهنگ ايجاد شود +تصاويردرگالري
 • ساليانه يک هزار و 500فرصت شغلي بايد در شهرستان‌کبودراهنگ ايجاد شود
 •  

  سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان در سفر به شهرستان کبودرآهنگ در هفته دولت در جوار مزار شهداي گمنام کبودراهنگ‌ در بين مردم، مديران و مسئولان اظهار داشت: امروزه دشمن‌ از هر حربه اي بر عليه انقلاب و نظام‌ استفاده مي کند فشار دشمن بسيار سنگين بوده و هست اينها ريشه هاي انقلاب اسلامي را نشناخته اند انقلاب همواره با حضور و مقاومت مردم و وجود مقتدر رهبري با صلابت در مقابل قلدري و زور گويي مقاومت نموده اند راه مقابله با دشمنان مقابله و مقاومت هست.

  وي افزود: با وجود مردم هميشه درصحنه و رهبري معزز، کشورمان مسير پيشرفت و توسعه در جهت تحقق آرمانهاي انقلاب را پيش خواهد گرفت.

  استاندار تصريح کرد: هيچ جدايي و فاصله اي بين مردم و دولت نيست دولتها با راي مردم، براي اداره امور کشور انتخاب شده است

  شاهرخي اضافه کرد: در استان همدان شاخص هاي عمومي نسبت به ساير استان ها براساس مراکز رسمي خوب و مطلوب است موقعيت جعرافيايي و نعمتهاي خدادادي و مردمان‌ بسيار خوب، معتقد و مصمم و با عتقاداتي راسخ داريم براي سه سال آتي يک برنامه راهبردي عملياتي را معين کرديم و تکليف هر شهرستان را مشخص نموديم طي سه سال 15هزار ميليارد سهم سرمايه گذاري هست هر سال 5هزار ميليارد با 20هزار شغل اجرايي و عملياتي ميشود.

  ايشان‌ بيان داشت: سهم هر شهرستان مشخص و جدا شده است فرمانداران مصمم و مکلف به اجرا هستند ساليانه به صورت ميانگين يک هزار و 500شغل در کبودراهنگ‌ بايد ايجاد نماييم بخش دولتي، بخش تسهيلات بانکي و بخش خصوصي موجب تحقق برنامه ها در حوزه هاي صنعت،کشاورزي و گردشگري خواهد بود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/06/03   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 584
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.