5 بهمن 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 2184
هفته جاری: 2184
ماه جاری: 32788
تاکنون: 15113533
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري: سيلوي همدان به سيستم دولتي باز مي‎ گردد
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري همدان با بيان اينکه دستور توقف روند واگذاري سيلوي همدان از سوي وزير اقتصاد و دارايي صادر شده است، تاکيد کرد: مسئولان استان به طور جدي دنبال بازگشت سيلو و اداره غله به سيستم دولتي هستند.
 • ظاهر پور مجاهد روز دوشنبه در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا اضافه کرد: پيگيري هاي بسياري از سوي مسئولان استان براي جلوگيري از واگذاري سيلو صورت گرفت که به نتيجه رسيد.

  وي گفت: به تازگي وزير اقتصاد و دارايي دستور اکيد براي توقف روند واگذاري سيلو به بخش خصوصي را صادر کرده که بسيار اميدوار کننده است.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري همدان خاطرنشان کرد: وقتي اين دستور از طرف وزير صادر شده واحدهاي زير مجموعه بايد تمکين کرده و روند واگذاري را متوقف کنند.

  سيلوي 16هزار تني دولتي همدان در شهريور 97به مبلغ 160ميليارد ريال به بخش خصوصي واگذار شده که با اعتراض هاي گسترده مسئولان به ويژه نمايندگان مردم در خانه ملت مواجه شد. 

  لازم به ذکر است شرکت غله و خدمات بازرگاني همدان نيز سال 1395در پي اجراي قانون اصل 44به بخش خصوصي واگذار شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/06/04   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 629
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.