8 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 4479
هفته جاری: 26668
ماه جاری: 48722
تاکنون: 17145376
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: دولت با تمام توان در کنار بخش خصوصي است / 86پروژه با ارزشي بيش از 6هزار ميليارد تومان در استان در حال اجراست
 • مهندس سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان درجلسه شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي استان مطرح کرد: دولت در کنار بخش خصوصي است و از بخش خصوصي حمايت مي‌کند.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، شاهرخي در بيست‌وهفتمين جلسه شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي ضمن اشاره به اقدامات بخش خصوصي در پيشگيري، کنترل و مقابله با کرونا، گفت: فداکاري  بخش خصوصي در سيلاب مشکلات کرونا  قابل تقدير است.

  وي افزود: يکي از سخت‌ترين سال‌ها براي بخش خصوصي و دولت که فشار اقتصادي زيادي را متحمل شدند، سال 98 بود.

  استاندار همدان، گفت: در ايامي که کرونا شيوع گسترده‌اي پيدا کرد و خسارت‌هاي زيادي نيز به همراه داشت بخش خصوصي هيچ‌وقت دست از فعاليت خود برنداشت.

  شاهرخي در ادامه از همکاري‌هاي خوب و دوطرفه اتاق بازرگاني با بخش خصوصي اشاره کرد و گفت: همکاري‌ها و پشتيباني‌هاي دو طرفه اتاق بازرگاني و بخش خصوصي جاي تقدير دارد.

  وي در ادامه تاکيد کرد: مديران دستگاه‌هاي اجرايي بايد به در عمل حامي بخش خصوصي باشند.

  استاندار همدان ضمن اشاره به برنامه‌هاي عملياتي و اجرايي در دست اقدام در استان، گفت: 86 پروژه با ارزشي بيش از 6هزار ميليارد تومان در استان در حال اجرا است.

  بيست‌وهفتمين جلسه شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي استان همدان با حضور مهندس شاهرخي  استاندار همدان، مهندس زبردست رئيس اتاق بازرگاني استان و جمعي از فعالان بخش خصوصي و مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان برگزار شد.

  مهم‌ترين موضوعاتي که در دستور کار اين شورا قرار گرفت:

  قرائت بخشي از آئين‌نامه شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي و اخذ مصوبات لازم در اين خصوص

  تصويب تقويم شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي در سال 99

   ارائه گزارش عملکرد مصوبات سال 98

  پيشنهادات بخش گردشگري براي دوران پس‌از کرونا و اختصاصا ارائه گزارش مصوبات گردشگري سال 98

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 1 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 3274
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.