8 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 4198
هفته جاری: 26387
ماه جاری: 48441
تاکنون: 17145278
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مدير فناوري و اطلاعات و شبکه دولت استانداري همدان خبر داد: توسعه دولت الکترونيک در استان با اتصال 70دفتر پيشخوان به شبکه دولت
 • مدير فناوري و اطلاعات و شبکه دولت استانداري همدان از توسعه دولت الکترونيک در همدان و امکان ارسال نامه را از طريق 70 دفتر پيشخوان دولت براي ادارات و سازمانها از سوي مردم و با امکان پيگيري غير حضوري با اتصال اين دفاتر به شبکه دولت خبر داد.
 •  

   

  مهندس محمد حسن ميرزايي با اعلام اين خبر گفت: در راستاي توسعه دولت الکترونيک و تسهيل دسترسي مردم شريف استان و کاهش مراجعات مستقيم و با توجه به مهيا شدن امکان ارسال نامه ها و مکاتبات شهروندان با ادارات و سازمان‌هاي دولتي از طريق دفاتر پيشخوان دولت ، اين امکان با اتصال 70 دفتر پيشخوان دولت در سطح استان به شبکه دولت، فراهم شده و در حال بهره برداري است.

  مهندس ميرزايي تصريح کرد: با ايجاد اين امکان مردم مي توانند به جاي مراجعه مستقيم به ادارات و سازمان‌ها ، به نزديک‌ترين دفتر پيشخوان دولت مراجعه و درخواست يا مکاتبه خود را براي ثبت در شبکه دولت ارائه کنند.

   وي خاطرنشان کرد: با ثبت مکاتبات، پيامکي حاوي کد رهگيري براي پيگيري در تمامي مراحل و مشاهده عمليات‌هاي مربوطه براي فرد ارسال مي شود.

  مهندس ميرزايي ، توسعه دولت الکترونيک در استان را با توجه به فوائد بسيار آن از جمله ضرورت پيشگيري از ترددهاي غير ضرور، کاهش هزينه‌ها ، پيشگيري از فساد و ايجاد شفافيت از اولويت‌هاي استان در حوزه فناوري و اطلاعات و شبکه دولت با حمايت استاندار و دولت برشمرد و بر تداوم تسهيل دسترسي مردم به دستگاه‌هاي دولتي با توسعه دولت الکترونيک تاکيد کرد. همچنين ايشان ياداوري نمود در حال حاضر حدود نهصد اداره و سازمان در استان به شبکه دولت متصل هستند .

  ليست دفاتر پيشخوان استان همدان

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 10726
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.