20 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 1142
هفته جاری: 77029
ماه جاری: 242318
تاکنون: 16202747
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  روز پُر کار استاندار همدان در پايتخت
 • مهندس شاهرخي، استاندار همدان، طبق برنامه هفتگي در جهت پيگيري مسايل استان در مرکز طي سفر يک‌روزه‌ به تهران، پروژه‌هاي راه آهن، مسائل بخش کشاورزي و همچنين مشکلات مددجويان و مستمري بگيران استان را پيگيري کرد.
 • در اين سفر يک روزه، استاندار همدان با مهندس رسولي معاون وزير راه و شهرسازي و مديرعامل راه‌آهن جمهوري اسلامي ايران، مهندس خاوازي وزير جهاد و کشاورزي و دکتر بختياري رئيس کميته امداد امام خميني (ره)کشور ديدار و آخرين وضعيت مشکلات و مسائل استان را مورد بحث و بررسي قرار داد.
  ديدار با وزير راه و شهرسازي
  در ديدار استاندار همدان با مهندس رسولي معاون وزير راه و شهرسازي و
   مديرعامل راه آهن جمهوري اسلامي، در مورد پروژه‌هاي راه‌آهن استان از جمله مسير همدانملاير، مسير همدانسنندج و همچنين ايستگاه‌هاي جديد درون شهري شهرهاي همدان و نهاوند، توافقات خوبي انجام گرفت.
  نحوه حمايت از شرکت بتن بريس همدان توليد کننده تراول‌هاي بتني ريلي و آهني بريس همدان نيز، از ديگر موضوعاتي بود که در دستورکار اين جلسه قرار گرفت.

  ديدار با وزير جهاد کشاورزي
  جلسه بعدي استاندار همدان با وزير جهاد و کشاورزي بود .
  در اين جلسه نيز  مهمترين مسائل و مشکلات بخش کشاورزي استان مورد بحث وبررسي قرار گرفت.
  با موافقت وزير جهاد کشاورزي استان همدان به عنوان استان پايلوت الگوي کشت کشور و ايجاد زنجيره‌هاي توليد در استان در بعضي محصولات خاص همچون گردو، سير، سيل زميني و ديگر محصولات توليدي استان انتخاب شود.

  ديدار با رئيس کميته امداد کشور
  در ادامه و در جلسه‌اي ديگر، استاندار همدان توانست  وضعيت اشتغال و خدمت رساني مددجويان و همچنين مهمترين مسائل مددجويان و مستمري بگيران استان را با رئيس کميته امداد کشور مورد بررسي قرار دهد.

  پيگيري پروژه ميدان بار و قطار شهري همدان
  استاندار همدان در اين سفر وضعيت دو پروژه مهم شهر همدان از جمله پروژه ميدان بار و قطار شهري همدان را در جلسه اي با حضور نمايندگان شهر همدان ،سرمايه گذاران ،مشاورين طرح ،شهردار و رئيس شوراي شهر بررسي و تصميمات خوبي اتخاذ گرديد.


  در اين جلسات اکثريت مجمع نمايندگان استان حضور داشتند .
  پيگيري مسائل استان در تهران از برنامه هاي هفتگي استاندار است .

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/03   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1025
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.