21 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 5855
هفته جاری: 41818
ماه جاری: 264211
تاکنون: 16448565
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان مطرح کرد: يک هزار و 315 ميليارد تومان سرمايه‌گذاري در سه ماهه نخست سال جاري در همدان
 • استاندار همدان استاندار همدان، در جلسه شوراي اشتغال استان گفت: تا کنون، با همکاري و عملکرد خوب دستگاه‌هاي اجرايي، در سه ماهه اول، در استان همدان، هزار و 315 ميلياراد تومان جذب سرمايه و سرمايه‌گذاري صورت گرفته است.
 •  

  به گزارش روابط عمومي استانداري همدان، سيد سعيد شاهرخي در جلسه شوراي اشتغال استان با تاکيد بر توجه به امر اشتغال و سرمايه گذاري در سال جهش توليد، گفت: سياست ستادملي و استاني کرونا توجه  به سلامت شهروندان به عنوان اولويت اول و در مرحله بعد فعاليت واحدهاي توليدي با رعايت پروتکل ها جهت کمک به امر توليد و اشتغال است.

  وي گفت: حمايت از توليد کنندگان که نيازهاي ضروري کشور را در چنين شرايطي تامين مي‌کنند در اولويت سياست‌هاي دولت است.

  استاندار همدان، گفت: تا کنون، با همکاري و عملکرد خوب دستگاه‌هاي اجرايي، در سه ماهه اول، در استان همدان، هزار و 315 ميلياراد تومان جذب سرمايه و سرمايه‌گذاري صورت گرفته است

  شاهرخي با بيان اينکه با تمام امکانات و ظرفيت‌هاي استان  به دنبال تحقق و اجرايي کردن برنامه راهبردي و عملياتي توسعه استان هستيم، گفت: براي مشاغل آسيب‌ديده از بيماري کرونا 804 ميليارد تسهيلات با سود 12 درصد در نظر گرفته شده است که  پرداخت آن در حال انجام است .

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/05/05   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1598
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.