4 مهر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 2634
هفته جاری: 60671
ماه جاری: 28092
تاکنون: 16675758
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  برگزاري جلسه ستاد اجرايي نمايشگاه اقتدار40 گراميداشت چهلمين سالگرد دفاع مقدس در همدان
 • مصطفي آزادبخت معاون سياسي و امنيتي استانداري همدان در جلسه ستاد اجرايي چهلمين سالگرد دفاع مقدس گفت: نمايشگاه دستاوردهاي دفاع مقدس با عنوان "اقتدار 40" از 31 شهريور در استان همدان برپا مي‌شود.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، جلسه ستاد اجرايي نمايشگاه اقتدار  گراميداشت چهلمين سالگرد دفاع مقدس با حضور مصطفي آزاد بخت معاون سياسي و امنيتي استانداري همدان در سالن همايش‌هاي استانداري برگزار شد.

  معاون سياسي و امنيتي استانداري گفت: نمايشگاه دستاوردهاي دفاع مقدس با عنوان "اقتدار 40" از 31 شهريور در استان همدان برپا مي‌شود.

  وي افزود: در نمايشگاه دستاوردهاي دفاع مقدس امسال  دستاوردهاي 40 ساله در معرض ديد عموم قرار مي‌گيرد.

  وي تاکيد کرد: با همکاري دستگاه‌ها و نهاد‌هاي اجرايي مي‌توان هم فرهنگ جهاد را ترويج داد و هم دستاوردهاي دفاع مقدس را تبيين کرد.

  آزادبخت تصريح کرد: دستگاه‌ها و نهادها نيز مي‌توانند دستاوردها، خلاقيت‌ها و کارهاي مبتکرانه خود در دوران دفاع مقدس را به نمايش بگذارند.

  وي افزود: انتقال ارزش‌هاي دفاع مقدس و فرهنگ جهاد به جوانان در اولويت باشد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/06/19   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 998
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.