7 آبان 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 6632
هفته جاری: 40456
ماه جاری: 56842
تاکنون: 16808455
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان مطرح کرد: تاثيرگذاري پروژه‌هاي وزارت نيرو در همدان
 • مهندس شاهرخي استاندار همدان گفت: با روي کار آمدن دولت يازدهم و دوازدهم، به طور متوسط هر سه سال يک سد تاثيرگذار در اين استان ساخته شده است.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استاندري همدان، مهندس شاهرخي در آيين بهره برداري از سد نعمت‌آباد اسدآباد با حضور وزير نيرو افزود: راه اندازي پوش "الف_ب_ايران" ابتکار بسيار ارزشمند و تاثير گذاري است و نمايش گذاشته شدن آن موجب دلگرمي مردم شده است.

  وي گفت: وزارت نيرو در همدان طرح‌هاي مهم و تاثيرگذاري در حوزه آب و برق اجرا کرده و ساخت سد يکي از اقدامات بسيار مهم وزارت نيرو براي توسعه همدان است.

  شاهرخي افزود: در دولت تدبير و اميد هر سه سال يک سد در اين استان ساخته شده است که در تامين حق آب‌هاي حوزه‌هاي مختلف بسيار تاثيرگذار است.

  استاندار همدان با بيان اينکه در سيلاب نوروز1398 اين سدها نقش به سزايي در مهار سيل داشتند ادامه داد: در اين سيلاب، همدان با 337 ميلي متر دومين بارش را در کشور داشت اما با اين وجود کمترين خسارت را در بين استان‌هاي سيل ديده داشت.

  شاهرخي خاطر نشان کرد: وزارت نيرو با نگاه بلندي که در حوزه آب دارد بيش از 800 ميليارد تومان از طرح‌هاي استان را به بخش خصوصي واگذار کرده است.

  وزير نيرو در  ادامه پويش هر هفته الف- ب-ايران (ساخت و سازها) و (ساز و کارها) هفته بيست و يکم به استان همدان سفر کرد و در اين سفر طرح‌هاي سد مخزني نعمت آباد، آبرساني به 30 روستا در سطح استان همدان، سه طرح تامين برق و افزايش ظرفيت در ملاير، رزن، اسدآباد را افتتاح مي کند و عمليات اجرايي خط 400 کيلوولت ملاير_خرم آباد نيز آغاز مي شود. براي اين طرحها در مجموع588 ميليارد تومان سرمايه گذاري شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/07/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2252
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.