8 آبان 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 58
هفته جاری: 40891
ماه جاری: 57277
تاکنون: 16808556
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  انتصاب معاون عمراني استانداري همدان از سوي وزير کشور
 • به پيشنهاد استاندار همدان و با حکم وزير کشور فرهاد فرزانه به عنوان معاون هماهنگي امور عمراني استانداري اين استان منصوب شد.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، وزير کشور در حکمي فرهاد فرزانه را به سمت معاون هماهنگي امور عمراني استانداري همدان منصوب کرد. متن حکم عبدالرضا رحماني فضلي وزير کشور خطاب به فرزانه چنين آمده است.

  به موجب اين حکم و بنا به پيشنهاد استاندار محترم استان همدان و تاييد معاون محترم عمران و توسعه امور شهري و روستايي، جنابعالي را به سمت معاون هماهنگي امور عمراني استانداري همدان منصوب مي نمايم.ايجاد هماهنگي در زمينه هاي فني و عمراني، نظارت بر تهيه و تصويب طرح هاي توسعه و عمران شهري و روستائي، تشخيص نيازمندي هاي عمراني و تعيين اولويت ها، نظارت بر اجراي طرح هاي عمراني دستگاه هاي استاني و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراري تعامل لازم با مديران محترم دستگاه ها و شوراهاي اسلامي شهر و روستا در جهت پيشبرد پروژه هاي عمراني و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوي شهرسازي و معماري اسلامي ايراني و ارائه منظم گزارش عملکرد و پيشرفت برنامه ها به معاونت مزبور از اهم وظايفي است که انتظار دارد ضمن هماهنگي با معاون محترم عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزارت کشور در چارچوب قوانين و مقررات جاري و اسناد فرادست و در راستاي سياست هاي دولت تدبير و اميد با بهره گيري از استعدادها و تجارب نيروهاي لايق و متخصص بدان اهتمام نماييد.

  توفيق روزافزونتان را در جهت پيشبرد اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران تحت منويات و فرامين رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي "مدظله العالي" از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

  فرهاد فرزانه در کارنامه مديريتي خود مسووليت‌هايي همچون مديرکل امور روستايي و مديرکل امور شهري استانداري، مديرکل ميراث فرهنگي و مديرکل راه و شهرسازي استان همدان را دارد. پيش از اين محمودرضا عراقي معاون امور عمراني استانداري همدان بود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/07/09   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 232
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.