23 فروردین 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 0
هفته جاری: 0
ماه جاری: 175886
تاکنون: 15562459
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي امنيتي واجتماعي استاندار: آموزش‌هاي تخصصي يکي از مولفه‌هاي ارتقاء سطح کيفي روابط عمومي‌ها است.
 • معاون سياسي امنيتي استاندارو اجتماعي استاندارگفت: آموزش‌هاي تخصصي يکي از مولفه‌هاي ارتقاء سطح کيفي روابط عمومي‌ها است.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزادبخت، در جلسه شوراي هماهنگي روابط عمومي‌هاي استان همدان افزود: مسيري که بعداز پيروزي انقلاب اسلامي انتخاب شد، کشيدن خط بطلان بر کفر، مبارزه با نفاق و دفاع از مظلومان بود، اين مسير پرحاشيه‌ترو چالش ‌برانگيز‌  است.

  آزاد بخت عنوان کرد: سردار قاسم سليماني به عنوان يکي از سربازان نظام مقدس جمهوري اسلامي، تمام عمر خود را در راه ارتقا اين انقلاب گذاشت،او قويترين ژنرال تاثير گذار نظامي دنيا بوده است.

  وي افزود: بر ماست که به عنوان يک تکليف، به راهي که انقلاب اسلامي در پيش گرفته معتقد و براي روزهاي سخت آمادگي لازم را داشته باشيم.

  معاون سياسي امنيتي و اجتماعي با اشاره به اينکه خطبه‌هاي رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه تأثير خود را در منطقه خواهد گذاشت گفت: يکي از راه‌هايي که بايد در پيش گرفت تقويت روحيه و خودباوري است که اين مهم توسط روابط عمومي‌ها بايد انجام شود.

  آزاد بخت عنوان کرد: تداوم راه سردار سليماني، علم و آگاهي به وظايف خود در سازماني است که در آن خدمت مي‌کنيم. بنابراين اگر به وظايف خود عمل شود، بدون‌شک، همان کار و راهي انجام گرفته که سردار سليماني در اين مدت انجام داده است.

  وي با تاکيد بر اينکه پيش از هرچيز رمز موفقيت روابط عمومي‌ها، پرداختن و نقد خود است. چون تا زماني که درگير منيّت و هواهاي نفساني خود باشيم نمي‌توان در جامعه به نحو مطلوبي تاثير گذار بود افزود: ضرورت دارد روابط عمومي‌ها داراي انگيزه، علم به کار و تسلط به شرح ‌وظايف سازماني خود باشند.

  معاون استاندار با اشاره به اينکه روابط عمومي‌ها بايد سازوکاري را در نظر بگيرند که بتوانند بيشترين تاثير را بر مديران دستگاه‌هاي اجرايي مربوطه داشته باشند خاطر نشان کرد: روابط عمومي‌هاي موفق، برنامه‌ محور، دقيق و وظيفه‌‌شناس هستند و از تجربيات ديگر افراد متخصص در اين زمينه بهترين استفاده را مي‌کنند.

  وي تاکيد کرد: روابط عمومي‌ها توجه داشته باشند ‌که در ايام پيشرو مسائل حساسي از جمله انتخابات و دهه فجر مطرح است و بايد در اين دو حوزه با برنامه ورود جدي داشته باشند.

  آزاد بخت با بيان اينکه دهه فجر متعلق به همه است و همه مسئول هستنداظهار داشت: در دهه فجر بايد شاهد روش‌هاي نوين، انجام تجزيه و تحليل‌هاي مسائل اين حوزه و از همه مهمتر کوشش در مسير تبيين نقش موثر انقلاب اسلامي ايران در طول حيات خودش، از جمله اقداماتي است که انتظار مي‌رود روابط عمومي‌هاي استان در آن ورود و خلاقانه عمل کنند.

  وي گفت: توجه ويژه به فضاي مجازي و اشراف به قوانين فعاليت در اين حوزه نيز از موضوعاتي است که انتظار مي‌رود روابط عمومي‌ها در اين ‌زمينه ورود کنند.

  معاون سياسي امنيتي استاندار با تاکيد بر اينکه يکي از مهمترين رخداد‌هايي که تا پايان سال بايد به آن توجه ويژه شود انتخابات مجلس شوراي اسلامي است خاطر نشان کرد: دشمن تمام توان و انرژي خود را صرف اين امر کرده که مردم را از شرکت در انتخابات مجلس دلسرد کند.

  آزاد بخت افزود: در مقابل اين وظيفه روابط عمومي‌هاست که با اطلاع رساني دقيق در راستاي دلگرم کردن مردم کوشا باشند تا انتخابات مجلس شوراي اسلامي هرچه باشکوه‌تر برگزار شود.

  وي با تاکيد بر اينکه بدون شک با برگزاري هرچه باشکوه‌تر انتخابات مجلس شوراي اسلامي دشمن را به عقب رانده مي‌شود گفت: بنابراين بر هر روابط عمومي است که براي برگزاري هرچه‌ بهتر انتخابات ايفاي نقش کند.

  در پايان اظهار داشت: از اقدامات مهمي که روابط عمومي‌ها بايد در دستور کار قرار دهند ارتباط مستمر و تنگاتنگ با رسانه‌ها و مطبوعات استان است.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1308
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.