23 فروردین 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 7
هفته جاری: 7
ماه جاری: 176226
تاکنون: 15562716
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  تقدير معاون اول رئيس جمهور و وزراي کشور و آموزش و پرورش از سيد سعيد شاهرخي،استاندار همدان
 • از سوي شوراي آموزش و پرورش کشور ، رتبه برتر در زمينه سياست‌گذاري و برنامه‌ريزي به استان همدان اختصاص يافت.
 • در مراسمي با حضور جهانگيري، معاون اول رئيس جمهور به مناسبت کسب رتبه برتر آموزش و پرورش استان همدان در کشور، از شاهرخي استاندار همدان که رئيس شوراي آموزش و پرورش استان است، تقدير شد.

  در اين مراسم تجليل، لوح تقديري از سوي وزراي کشور و آموزش و پرورش به استاندار همدان اهدا شد.

  در متن پيام تقدير رحماني فضلي و حاجي ميرزايي خطاب به مهندس شاهرخي آمده است:

  ارزيابي هاي انجام شده از عملکرد شوراي آموزش و پرورش استان ها در سال 1397 نشان مي دهد که با تدبير و همت جنابعالي به عنوان رئيس شورا و تلاش و همدلي ساير اعضا، رتبه برتر را در سطح کشور از حيث سياستگذاري و برنامه‌ريزي کسب نموده‌ايد، بدين مناسبت از حسن تدبير، اهتمام و مساعي شايسته جناب‌عالي در زمينه آموزش و پرورش به عنوان بستر توسعه همه‌جانبه، تشکر و قدرداني مي‌نماييم و بر ضرورت تداوم همکاري و هم‌افزايي استادان، پژوهشگران، مديران و کارشناسان فرهيخته براي جلب مشارکت عمومي و تقويت نظارت همگاني، تاکيد داريم.

  لازم به ذکر است برگزاري منظم جلسات شورا، حضور شخص استاندار در جلسات،  کيفي بودن دستور کارها و مصوبات اثربخش و قابل اجرا از عوامل موفقيت شوراي آموزش و پرورش استان بوده که منجر به کسب رتبه برتر کشور شده است.

   

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1234
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.