23 فروردین 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 0
هفته جاری: 0
ماه جاری: 175759
تاکنون: 15562362
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي و امنيتي استاندار: مبارزه با قاچاق کالا و ارز توجه ويژه مي‌خواهد
 • معاون سياسي و امنيتي استاندار گفت : موضوع قاچاق کالا بسيار گسترده است ، مبارزه با قاچاق کالا و ارز توجه ويژه مي‌خواهد
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزادبخت در کميسيون برنامه‌ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان همدان افزود: يکي از راه‌هاي تقويت مباحث اقتصادي مبارزه همه‌جانبه و حرفه‌اي با قاچاق کالا است.  

  آزادبخت تاکيد کرد: کارگروه‌هاي تعريف شده در کميسيون با هم‌فکري با ديگر اعضا مي‌توانند تاثير گذاري بيشتري داشته باشند.

  وي خاطر نشان کرد:بدون شک جزيره‌اي عمل کردن تاثير کمتري خواهد داشت بنابراين اعضاي کميسيون برنامه‌ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا هرچقدر با هم مشورت و هم‌افزايي داشته باشند موفق‌تر عمل خواهند کرد.

  معاون استانداربا تاکيد بر اينکه اعضاي کميسيون سازوکاري در نظر بگيرند که بتوان با اطلاع رساني دقيق مردم را در ‌جريان امور مربوط به اين حوزه قرار داد افزود: وظايف و سياست‌هاي تعيين شده را به دقت انجام و مستمراً گزارشي از عملکرد نهاد مربوطه را به دبيرخانه کميسيون ارائه دهند.

  آزاد بخت گفت : ضرورت دارد تا دست‌يافتن به مطلوب مورد نظر، فعاليت‌ها و تلاش‌هاي شبانه‌روز و گسترده‌اي انجام گيرد.

  وي در پايان افزود: موضوع قاچاق کالا بسيار گسترده است بنابراين يک توجه ويژه مي‌طلبد تا بتوان به خوبي در اين راستا اقدام کرد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1303
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.