23 فروردین 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 0
هفته جاری: 0
ماه جاری: 176141
تاکنون: 15562650
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندارخبر داد; تشکيل هيئت " خبرگان بانکي" در استان همدان
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان از تشکيل هيات خبرگان بانکي در اين استان خبر داد و گفت: اين هيات به عملکرد بانکها درباره تسهيل و گشايش کار واحدهاي توليدي و صنايع نظارت و کمک مي‌کنند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان ،ظاهر پورمجاهد اظهار داشت: اين افراد مورد تاييد رئيس کل بانک مرکزي هستند و با حکم وي به عضويت اين هيات در مي آيند.

  وي اضافه کرد: بخش زيادي از مشکلات صنايع و واحدهاي توليدي استان در کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد مربوط به تامين منابع مالي و تسهيلات بانکي و يا تقسيط مجدد بدهي هاي معوقه است که نيازمند همکاري و تعامل بانکهاي عامل است.

  پورمجاهد گفت: برخي از مصوبه هاي اين کارگروه در بانکها جدي گرفته نمي شود و هيات خبرگان بانکي در اين راستا بسيار کارگشا است.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان خاطرنشان کرد: اين هيات موظف است دلايل و مستندات بانکها براي استنکاف از پرداخت تسهيلات مورد نظر کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد را بررسي کرده و درباره آن اظهارنظر کند.

  وي ابراز اميدواري کرد: با تشکيل هيات خبرگان بانکي تعداد بيشتري از صنايع و واحدهاي توليدي مشکل دار به چرخه توليد برگردند.

  اعضاي اين هيات در همدان پنج نفر هستند و به تازگي کار خود را آغاز کرده اند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/11/30   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1338
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.