15 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 9161
هفته جاری: 67572
ماه جاری: 148683
تاکنون: 15937930
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان: اختصاص 35ميليارد تومان براي آبياري نوين کشاورزي در استان همدان
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان مطرح کرد; 35 ميليارد تومان در حوزه آبياري نوين کشاورزي در استان همدان پرداخت شده است.
 •  به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان ظاهر پور مجاهد در بازديد از نمايشگاه دومين نمايشگاه صنعت آب و آبياري کشاورزي و تأسيسات آب و فاضلاب استان همدان گفت: همفکري و همراهي مديران براي پيشبرد اهداف توسعه استان همدان بسيار با اهميت است.

  وي با بيان اينکه بايد به موضوع آب، خاک، زمين و محيط زيست و منابع طبيعي نگاه عميق‌تري داشت و با فهم علمي بيشتري قدم برداشت، افزود: ايجاد شبکه فاضلاب و تصفيه خانه فامنين با مشارکت بخش خصوصي محقق مي‌شود.

  ظاهر پور مجاهد با تاکيد بر استفاده از امکانات استان همدان در مسير توسعه و خدمت به مردم ادامه داد: در دولت تدبير و اميد و در ابتداي کار با تشکيل شوراي عالي آب 13 برنامه مختلف که بخشي از آنها به نام برنامه‌هاي تعادل بخشي نام گرفت اجرا شد که يک نمونه آن در قالب شوراي حفاظت آب در استان‌ها و شهرستان‌ها عملياتي شده است.

  وي با بيان اينکه در حوزه کشاورزي بايد نقد علمي کارشناسي صورت گيرد، ادامه داد: دانشگاه‌ها و تشکل‌ها را بايد وارد ميدان کنيم و از مسئولين حوزه کشاورزي مي‌خواهم نسل جديد را با تکنولوژي نوين آبياري در بخش کشاورزي آشنا و مزاياي استفاده از آن را تشريح کنند.

  پور مجاهد اظهار کرد: محيط زيست مزيتي است که بايد قدر آن را دانست و با همکاري و تعامل همه دستگاه‌هاي استان در حفظ آن کوشيد.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان با تاکيد بر اينکه 38 ميليارد تومان از صندوق ذخيره ارزي به استان همدان اختصاص يافته تا طرح‌هاي آبخيزداري در استان همدان اجرا شود، گفت: بايد براي جذب سهم ديده شده تلاش کرد.

  وي با بيان اينکه کساني برنده هستند که به وضع موجود قانع نباشند و تلاش بيشتري را براي خدمت رساني بيشتر به مردم داشته باشيم، گفت: 35 ميليارد تومان در حوزه آبياري نوين کشاورزي در استان همدان پرداخت شده است.

   

  تصاویر در سایز اصلی
      
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/11/30   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1231
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.