22 فروردین 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 16
امروز: 13796
هفته جاری: 65770
ماه جاری: 175214
تاکنون: 15561983
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  دعوت نماينده ولي فقيه در استان،امام جمعه همدان و استاندار همدان از مردم استان به حضور در انتخابات
 • آيت‌ا... حبيب شعباني موثقي، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان و سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان در پيام مشترکي مردم استان را به حضور باشکوه در انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي دعوت کردند.
 • متن پيام به شرح زير است:

  بي گمان جان‌هاي آگاه ملّت شريف ايران به خوبي واقفند که از نخستين روزهاي پيروزي اين ملت بزرگ در يوم الله 22 بهمن 57 و برقراري نظام مقدس جمهوري اسلامي در ايران عزيز تا به امروز، سردمدران نظام سلطه جهاني که همواره از آگاهي و رشد ملت‌هاي ستمديده بيمناکند، از هيچ خدعه و دسيسه اي براي زمين‌گير کردن حرکت انقلابي اين ملّت مصمم، رويگردان نبوده‌اند.

  از آنجا که «شرکت گسترده درانتخابات» آشکارترين نشانه اهميت دادن مردم به سرنوشت کشور است، حماسه حضور ميليوني و باشکوه ملت شريف ايران در پاي صندوق‌هاي رأي موجب شده امروز ملتهاي آزاده جهان به نيکي نسبت به حمايت بي شائبه ملت مسلمان ايران از نظام مقدس خويش واقف باشند.

  نقش تأثير گذار مجلس شوراي اسلامي در تقنين و نظارت و ريل گذاري حرکت در امور اجرايي کشور، اهميت انتخابات پيشرو را مضاعف مي کند تا مردم در اين برهه حساس طبق فرمايشات رهبر معظم انقلاب با انتخاب درست در افزايش اقتدار، عزت و استقلال ايران اسلامي مشارکت نمايند.

  دوم اسفند 98، ميعادگاه ديگري براي تجلي همدلي و همزباني است و در اين ميان در بطن رأي هر ايراني، آزادي در انتخاب، افزايش امنيت، پيشرفت و تدبير در رشد پايدار و تقويت سرمايه اجتماعي کشور است.

  بي ترديد مردم ولايتمدار و بابصيرت استان همدان در روز دوم اسفندماه با حضور گسترده و آگاهانه خود در انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در فضايي اخلاقي و مملو از آرامش و نشاط، روزي پرشور را در تاريخ ملت انقلابي به يادگار خواهند گذاشت و ضمن تجديد بيعت با آرمانهاي بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي، موجبات استحکام بنيان‌هاي مردمسالاري ديني در کشور شده و تشکيل مجلسي توانمند را براي رقم زدن فرداي بهتر نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران فراهم خواهند کرد.

   

  حبيب شعباني موثقي، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان

  سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان

   

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/12/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1995
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.