15 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 33
امروز: 8694
هفته جاری: 67105
ماه جاری: 148216
تاکنون: 15937588
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  کاهش ساعت کار ادارات در استان همدان
 • سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان در جلسه ستاد استاني پيشگيري، کنترل و هماهنگي مقابله با کرونا اعلام کرد؛ کاهش ساعت کار ادارات در استان همدان
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و اموري بين الملل استانداري همدان ،براساس اعلام سيد سعيد شاهرخي،استاندار همدان، به منظور پيشگيري از انتقال ويروس کرونا، ساعت آغاز وقت اداري در کليه ادارات و دستگاه هاي اجرايي استان همدان به استثناي دستگاه‌هاي خدماتي، امدادي و درماني از روز يکشنبه 11/12/98  تا روز شنبه 17/12/98 از ساعت 9:30 تا 14:30 خواهد بود.

  اطلاعيه تغيير ساعت کاري بانک‌ها در استان همدان

  طبق مصوبه ستاد استاني پيشگيري، کنترل و هماهنگي مقابله با کرونا، به اطلاع مي‌رساند ساعت کاري بانکها در استان همدان به صورت هماهنگ در کل کشور (ستاد و صف) تا روز  98/12/15 بشرح ذيل اعلام مي‌گردد:

  براي کارکنان ساعت 8 الي 13

  براي مراجعه کنندگان 30/8 الي 30/12

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/12/13   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1803
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.