15 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 9
امروز: 8580
هفته جاری: 66991
ماه جاری: 148102
تاکنون: 15937490
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  2 قدرداني ويژه سيد سعيد شاهرخي،استاندار همدان
 • سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان در جلسه ستاد استاني پيشگيري، کنترل و هماهنگي مقابله با کرونا از همراهي مردم در امر مقابله با کرونا و همچنين کادر پزشکي و درماني استان قدرداني کرد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان در جلسه ستاد استاني پيشگيري، کنترل و هماهنگي مقابله با کرونا:

  *قدرداني از همراهي مردم

  استاندار گفت: مردم همدان نشان دادند همواره مردماني با درک و شعور بالا، فهيم و داراي درک صحيح از موضوعات بوده و همراه و همگام با مسوولان هستند که در اين ارتباط صميمانه از مردم استان همدان تشکر دارم.

  شاهرخي افزود: همکاري مردم با دانشگاه علوم پزشکي و ستاد پيشگيري، هماهنگي و مقابله با ويروس کرونا تا ريشه کردن اين ويروس بسيار حائز اهميت است.  

  **قدرداني از کادر درماني

  وي افزود: بايد به شکلي فوق‌العاده و عزت‌مندانه از کادر درماني و پزشکي استان تشکر شود چراکه شمار زيادي از اين افراد بيش از 10روز در قرنطينه بوده و به دور از خانواده خدمت رساني مي‌کنند.

  استاندار خاطر نشان کرد: هنگام برگزاري جشن پيروزي بر کرونا از اين افراد که به مثابه يک رزمنده روزي زير بمباران شيميايي صدام و هم اينک زير بمباران ويروس خدمت رساني مي‌کنند به طور شايسته قدرداني مي‌شود.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/12/13   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1682
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.