15 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 50
امروز: 8745
هفته جاری: 67156
ماه جاری: 148267
تاکنون: 15937628
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  سامانه تلفني مشاوره کرونا در همدان راه‌اندازي شد
 • سامانه تلفني3143 مشاوره کرونا در همدان راه‌اندازي شد
 • به گزارش اداره گل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان رييس دانشگاه علوم پزشکي استان همدان اعلام کرد:

  50 خط تلفن با شماره تماس 3143 به منظور ارائه مشاوره و پاسخگويي به سوال‌هاي مردم در زمينه ويروس کرونا راه‌اندازي شده‌است.

  اين سامانه تلفني براي پاسخگوي به سوالات مردم در زمينه هاي آموزش پيشگيري از کرونا راه اندازي شده و به عموم مردم در اين باره اطلاع رساني مي شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/12/13   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1690
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.