8 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 4376
هفته جاری: 26565
ماه جاری: 48619
تاکنون: 17145334
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  تقدير وزيرنيرو از نقش‌آفريني استاندار همدان در پويش هرهفته الف-ب-ايران
 • وزير نيرو از مشارکت و نقش‌آفريني موثر «سيدسعيد شاهرخي» استاندار همدان در پويش «هر هفته الف-ب-ايران» با اهدا لوحي، تقدير و تشکر کرد.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، در متن لوح تقدير اهدايي «رضا اردکانيان» به استاندار همدان، آمده است: به پاس تلاش‌ها و همکاري‌ها در پيشبرد سياست‌هاي حوزه نيرو، مشارکت و نقش آفريني موثر در تحقق اهداف پويش «هر هفته الف-ب-ايران» با اهدا لوح تقدير، از شما تقدير و تشکر مي شود.

  وزير نيرو در اين لوح تصريح کرده که بواسطه نقش‌آفريني مؤثر جنابعالي در تحقق اهداف پويش «هر هفته الف-ب-ايران» در نيمه دوم سال 1398 و نظر به استمرار اين حرکت شتابان و پربرکت در سال 1399، از مشارکت و نقش ارزشمندتان در اين پويش قدرداني مي‌نمايم.

  اردکانيان در اين لوح تقدير خطاب به استاندار همدان آورده است: رجاء واثق دارد در هفته‌هاي باقيمانده از اين پويش در سال «جهش‌ توليد»، شرکت‌هاي صنعت آب‌وبرق در آن استان همچنان از حمايت‌ها و پشتيباني‌هاي جنابعالي براي تامين آب‌وبرق هموطنان عزيز و کسب رضايت هرچه بيشتر مردم شريف بهره‌مند خواهند شد.

  پويش «هر_هفته_الف_ب_ايران» عنوان برنامه اي است که وزير نيرو براي افتتاح هفتگي طرح‌هاي بزرگ و مهم صنعت آب و برق مطرح کرده است. در اين پويش، 227پروژه با 33هزار ميليارد تومان اعتبار، تا پايان سال 1398در 31استان کشور به بهره‌برداري رسيد.

  اين پويش در سال گذشته با وجود تحريم هاي ظالمانه عليه جمهوري اسلامي ايران به خوبي اجرا و در هر استان هزار ميليارد تومان سرمايه گذاري شد. امسال نيز با 250طرح و هزينه 50هزار ميليارد تومان در 31استان کشور ادامه دارد.

  يکي از اهداف «پويش هرهفته_الف_ب_ايران» تعامل دو سويه با جامعه براي ارائه عملکرد، همکاري و بازخورد و استفاده از نظرات ارزشمند و مديريت توام عرضه و تقاضا است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/10/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 117
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.