10 اسفند 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 570
هفته جاری: 5159
ماه جاری: 46824
تاکنون: 17183625
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  عمليات اجرايي مرکز فرماندهي کنترل انتظامي همدان آغاز شد
 • عمليات اجرايي ساختمان مرکز فرماندهي کنترل قرارگاه انتظامي امام علي(ع) همدان همزمان با آغاز دهه فجر با حضور استاندار، معاون سياسي امنيتي استانداري و فرمانده انتظامي استان همدان آغاز شد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان؛ استاندار همدان در آيين کلنگ زني اين طرح اظهار داشت: در راستاي ارتقاي امنيت عموم مردم و فراهم کردن آسايش آنها عمليات اجرايي طرحي آغاز شد که قرار است به عنوان يک مرکز موثر در راستاي ارتقاي امنيت شهروندان به پليس کمک کند. 

  "سيد سعيد شاهرخي" افزود: يکي از ويژگي هاي بارز طرح مرکز فرماندهي کنترل قرارگاه انتظامي همدان، تکميل پايش تصويري در استان است که در نظر است در همين ساختمان مستقر شده و ياري گر پليس در حوزه هاي مختلف باشد.

  وي گفت: با ساخت اين طرح بر همه معابري که در سطح شهرها و مناطق استان وجود دارد نظارت کامل صورت گرفته و اين طرح به پليس کمک مي کند تا با اشراف کامل بر متخلفان و مخلان نظم و آسايش مردم غلبه کند. 
   
  استاندار همدان خاطر نشان کرد: همچنين راه اندازي اين مرکز پايش تصويري در دستگيري سارقان و شناسايي اراذل و اوباش بسيار موثر است و اين موضوع کمک شاياني به ارتقاي سطح امنيت در استان مي کند.

  شاهرخي با بيان اينکه همدان از امن ترين استان هاي کشور است گفت: اين امنيت حاصل تلاش کارکنان پليس استان و همچنين اخلاق مداري، دينداري و ولايت مداري مردم استان همدان است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/11/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 113
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.