10 اسفند 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 515
هفته جاری: 5104
ماه جاری: 46769
تاکنون: 17183604
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  زمين چمن دانش‌آموزي تويسرکان به بهره‌برداري رسيد
 • همزمان با بهره برداري 183 فضاي ورزشي دانش آموزي در کشور که به صورت ويدئو کنفرانسي و با دستور رييس جمهوري انجام شد
 •  

  همزمان با بهره برداري 183 فضاي ورزشي دانش آموزي در کشور که به صورت ويدئو کنفرانسي و با دستور رييس جمهوري انجام شد، زمين چمن دانش آموزي شهرستان تويسرکان نيزبا حضور رييس سازمان نوسازي مدارس و استاندار همدان مورد بهره برداري قرار گرفت.

   

  زمين چمن مصنوعي شهر تويسرکان با پنج هزار متر مربع وسعت و سکوي تماشاچيان، رختکن و سرويس بهداشتي، احداث شده است.

  محوطه اين طرح حدود 2هزار متر مربع است، افزود: براي بهره برداري از چمن مصنوعي 2.5 ميليارد تومان اعتبار هزينه شده است.

   

  علاوه بر طرح ياد شده 9 طرح ديگر در دهه فجر امسال بهره برداري مي شود که شامل مقاوم سازي مدرسه 6 کلاسه ام البنين قهاوند، مدرسه 6 کلاسه ملاير، مدرسه 12کلاسه ملاير، مدرسه چهار کلاسه مشارکتي آق گل ملاير، سالن الحاقي مدرسه خيري باباطاهر درگزين، تکميل مدرسه خيري چهار کلاسه الحاقي درگزين، احداث مدرسه 9 کلاسه درگزين، کانون مشارکتي پاقلعه نهاوند و مدرسه امام خميني (ره) فامنين است.

  با اجراي اين طرح ها هفت هزار و 540 متر به فضاي آموزشي و همچنين 51 کلاس و 48 اتاق درس به تعداد موجود در استان اضافه شد.

  ميزان اعتبار هزينه شده براي بهره برداري از10 طرح نوسازي مدارس 16 ميليارد و 610 ميليون تومان است که بيشترين ميزان آن مربوط به مدرسه 12 کلاسه ملاير با سه ميليارد و 70 ميليون تومان و مدرسه چهار کلاسه مشارکتي آق گل ملاير با سه ميليارد  50 ميليون تومان است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/11/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 105
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.