10 اسفند 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 357
هفته جاری: 4946
ماه جاری: 46611
تاکنون: 17183555
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: هيچ محدوديتي براي تامين کالاهاي اساسي مردم وجود ندارد
 • استاندار همدان با بيان اينکه متوليان امر با جديت بر تنظيم قيمت هاي بازار و توزيع کالاها نظارت دارند، گفت: هيچ محدوديتي براي تامين کالاهاي اساسي مردم در ماه پاياني سال وجود ندارد.
 • سيدسعيد شاهرخي در بيست‌ و دومين جلسه ستاد تنظيم بازار استان همدان اظهار داشت: انبارهاي استان از نظر ذخيره اقلام اساسي در وضعيت مناسبي قرار دارد و کمبودي براي تامين مايحتاج مردم وجود ندارد و مردم نگران نباشند. 

  وي با بيان اينکه به ايام پاياني سال نزديک مي شويم، از اعضاي ستاد تنظيم بازار استان خواست فرايند توزيع کالاهاي اساسي را تا شب عيد تدوين و ارائه کند. 

  استاندار همدان تاکيد کرد: در اين فرايند بايد چگونگي توزيع در بين گروه‌هاي هدف اعم از نهادهاي حمايتي بهزيستي و کميته امداد، فروشگاه‌ها، تعاوني‌ها مصرف و کارگري مشخص شود. 

  شاهرخي نظارت بيشتر بر شبکه توزيع استان را ضروري دانست و افزود: طرح توزيع کالاهاي اساسي همچون برنج، روغن، شکر، مرغ و گوشت قرمز کارشناسي شده و دقيق باشد تا مناطق مرکزي و حاشيه شهر به طور يکسان بهره مند شوند. 

  او تصريح کرد: دستگاه‌هاي متولي بايد به گونه‌اي در بازار حضور داشته باشند که مردم اين حضور را لمس کنند و شاهد آرامش بازار و رضايتمندي مصرف کنندگان باشيم. 

  استاندار همدان با اشاره به اينکه بازاريان استان همدان، از بهترين کسبه و صنوف هستند يادآوري کرد: قدردان زحمات اتحاديه‌ها، اصناف، بازاريان، توليد کنندگان و توزيع کنندگان استان که مدبرانه و با قدرت در مقابل تحريم‌ها ايستادگي کرده اند، هستيم. 

  شاهرخي به مردم اطمينان خاطر داد: با برنامه‌ريزي صورت گرفته اجازه نمي دهيم اقشار مختلف مردم در زمينه کالاهاي اساسي نگراني و دغدغه اي داشته باشند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/11/26   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 84
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.