10 اسفند 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 340
هفته جاری: 4929
ماه جاری: 46594
تاکنون: 17183552
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار: دستاوردهاي حوزه سلامت همدان موجب انقلاب در بهداشت و درمان شد
 • استاندار همدان گفت: در هشت سال گذشته و مدت زمان خدمت رساني دولت تدبير و اميد دستاوردهاي بزرگي در حوزه سلامت اين استان شکل گرفت و در بخش بهداشت و درمان يک انقلاب بزرگ اتفاق افتاد.
 • «سيد سعيد شاهرخي» در آيين بهره برداري از بيمارستان 154 تختخوابي شهيد قاسم سليماني تويسرکان افزود: در هشت سال گذشته هزاران طرح بيمارستاني در سراسر کشور از جمله همدان به شبکه بهداشت و درمان اضافه شده که جاي قدرداني دارد.

  وي اظهار داشت: 70 درصد تخت‌هاي ويژه آي.سي.يو بيمارستان هاي کشور در اين دولت راه اندازي شده است که امروز کارايي خود را در مقابله با بيماري کرونا به بهترين شکل نشان داد.

  شاهرخي عنوان کرد: اگر ما امروز در پيشگيري و درمان بيماري کرونا در مقايسه با ساير کشورها موفق هستيم حاصل امکانات و زيرساخت هاي بهداشتي و درمان محسوب مي شود که در دوران هشت ساله خدمت تدبير و اميد ارايه شده است

  وي با اشاره به اختصاص يک فروند بالگرد اورژانس به استان همدان، اضافه کرد: به واسطه اين خدمات ارزنده اکنون، تعداد زيادي از بيماران نيازمند در گوشه و کنار استان روزانه با اين بالگرد از نقاط مختلف استان به مرکز همدان منتقل مي‌شوند.

  استاندار همدان تصريح کرد: ما به متخصصان و کادر درمان و امکاناتي که در اين دوران به استان همدان اضافه شده است افتخار مي کنيم.

  وي خاطرنشان کرد: بيمارستان‌هاي قلب فرشچيان، اکباتان، امام خميني (ره)، آيت الله بهاري، فاطميه و شهرستان اسدآباد، در کنار بيمارستان شهيد سليماني تويسرکان زيرساخت هاي درماني استان را افزايش داد.

  شاهرخي با اشاره به اينکه جهش در حوزه خدمت رساني به مردم، همان معني انقلاب شکوهمند اسلامي است، بيان کرد: اين دولت تلاش کرد که فرمان مقام معظم رهبري مبني بر اينکه مردم به جز درد و رنج بيماري و درمان مشکل ديگري نداشته باشند و براي ساده ترين کارهاي خود به شهر ديگري سفر نکنند را عملياتي کرد.

  وي با تاکيد بر اينکه تويسرکان به شدت و سرعت زياد به سمت توسعه حرکت مي کند، افزود: تحول در سرشاخه کاري درختان گردو و توسعه توليد اين محصول و همچنين ساخت سد خرمرود با اعتبار 330 ميليارد تومان اين شهرستان را در بخش کشاورزي متحول مي‌کند.

  استاندار همدان ادامه داد: توسعه راه هاي ارتباطي اين شهرستان در مسير کنگاور و جوکار و روستاهاي اطراف، توسعه کشت هاي گلخانه و امروز هم بهره برداري از اين بيمارستان از مهمترين شاخصه هاي توسعه اين شهرستان است.

  بيمارستان 154 تختخوابي سردار شهيد حاج قاسم سليماني تويسرکان، امروز پنجشنبه طي آييني همزمان با چندين طرح و پروژه ملي بهداشتي و درماني سراسر کشور با فرمان رييس جمهوري در يک ارتباط زنده تصويري(ويدئو کنفرانس) به بهره برداري رسيد

   در پنجاهمين برنامه افتتاح جهش توليد سال جاري، بهره برداري از 832 تخت بيمارستاني با اعتبار يک هزار و 355 ميليارد تومان و اشتغالزايي يک هزار و 713 نفر به صورت ويدئو کنفرانس با حضور و دستور رييس جمهوري در استان هاي خوزستان، تهران، همدان، مازندران، خراسان شمالي ، کرمان و بوشهر آغاز شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/11/26   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 86
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.