9 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 0
هفته جاری: 26793
ماه جاری: 48847
تاکنون: 17145425
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  اختصاص بيش از 456 ميليارد ريال براي اشتغال پايدار روستاهاي همدان
 • مدير کل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري همدان گفت: 456 ميليارد و 460 ميليون ريال تسهيلات براي توسعه اشتغال پايدار در روستاهاي همدان تعهد شده است.
 • فريدون عربي روز يکشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: اين تسهيلات براي ايجاد اشتغال چهار هزار و 259 نفر در نظر گرفته شده است.

  وي با بيان اينکه ارتقا توليد و توسعه اشتغال پايدار در مناطق روستايي جزو طرح هاي اقتصاد مقاومتي است ادامه داد: براساس برنامه هاي اقتصاد مقاومتي تکاليفي براي تعدادي از دستگاه ها در راستاي ايجاد اشتغال تعيين شده است.

  وي خاطرنشان کرد: کميته امداد امام خميني (ره) براي ايجاد اشتغال يک هزار و 485 نفر با تسهيلات 222 ميليارد و 750 ميليون ريال تعهد کرده است.

  وي با بيان اينکه بسيج سازندگي تعهدي به مبلغ 150 ميليارد ريال براي ايجاد اشتغال يک هزار و 812 نفر دارد افزود: قرارگاه قرب کوثر نيز قرار است براي 120 نفر اشتغال ايجاد کند.

  وي تصريح کرد: همچنين پست بانک براي ايجاد اشتغال 177 نفر 26 ميليارد و 580 ميليون ريال اختصاص داده است.

  معاون امور شوراها و دهياري هاي استانداري همدان ادامه داد: بنياد شهيد و امور ايثارگران نيز براي ايجاد اشتغال 55 نفر تسهيلاتي به مبلغ 9 ميليارد تعهد کرده است.

  پوينده تصريح کرد: اداره امور عشايري نيز تعهد ايجاد اشتغال براي 40 نفر با 21 ميليارد و 290 ميليون ريال را دارد.

  وي با بيان اينکه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعي تعهد ايجاد شغل براي 280 نفر را داشته است افزود: براي ايجاد اين تعداد شغل تسهيلاتي به مبلغ 11 ميليارد و 200 ميليون ريال تعهد شده است.

  وي اضافه کرد: همچنين راهداري و حمل و نقل جاده اي نيز تعهد ايجاد اشتغال براي 34 نفر با هفت ميليارد و 630 ميليون ريال را داشته است.

  وي افزود: سازمان بهزيستي نيز با تسهيلاتي به مبلغ هفت ميليارد ريال تعهد ايجاد شغل براي 256 نفر را دارد.

  پوينده گفت: دستگاههاي اشتغالزاي ياد شده موظف شدند عملکرد و تسهيلات پرداخي را در کميته راهبردي استان همدان گزارش کنند.

  استان همدان داراي يک هزار و 37 روستا با جمعيتي بيش از 600 هزار نفر است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/08/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 951
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.