مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 4278
هفته جاری: 49595
ماه جاری: 24375
تاکنون: 10207969
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مديرکل دفتر جذب و حمايت سرمايه‌گذاري همدان: مردم سرمايه هاي خود را به سمت توليد روانه ‌کنند
 • مدير کل دفتر جذب و حمايت سرمايه‌گذار در استانداري همدان گفت: مردم استان همدان بجاي دپوي پولهاي خود در بانکها و موسسات مالي و دريافت سودي ناچيز، سرمايه هاي خود را به سمت توليد و صنعت روانه کنند.
 • به گزارش روز پنجشنبه ايرنا، سيد مهرداد موسوي در ستاد اقتصاد مقاومتي اسدآباد به خروج سرمايه هاي مردمي از بانکها تأکيد کرد و افزود: مردم بايد شرايط اقتصادي و نرخ بالاي بيکاري در استان خود را درک نموده و براي بهبود آن احساس مسئوليت کنند.
  موسوي با بيان اينکه توسعه ارتباط مستقيمي با سرمايه گذاري دارد گفت: براي ايجاد اشتغال در استان همدان چاره اي جز سرمايه گذاري نداريم.
  وي اظهار کرد: سرمايه هاي مردم که در بانکها دپو شده است بايد خارج و به چرخه توليد و صنعت وارد شود.
  مديرکل دفتر جذب و حمايت سرمايه‌گذاري همدان اظهار کرد: در چند سال گذشته تحريم سنگين و کمرشکن بر کشور تحميل شد و به اين دليل منابع مالي دولت به شدت کاهش پيدا کرده و دولت توان ايجاد اشتغال و کارآفريني مانند قبل را ندارد.
  موسوي با اشاره به جمع آوري آمار و اطلاعات طرح هاي راکد، نيمه تمام و در تملک بانکها و همچنين فرصتهاي جديد سرمايه گذاري در سراسر استان همدان گفت: در تفاهم نامه اي 58 بنياد سرمايه گذاري ، بانک و موسسه براي مشارکت دعوت شده و اعلام آمادگي کرده اند.
  وي تصريح کرد: از يک سال گذشته 12 هتل پنج ستاره توسط سرمايه گذاران خارجي و داخل کشور در همدان در حال ساخت است.
  موسوي طرح هاي نيمه تمام را گنج هاي پنهان دانست و گفت: تمام امکانات و زيرساختهاي مورد نياز در اين واحدها مهياست و بستر خوبي براي سرمايه گذاران جديد است.
  مديرکل دفتر جذب و حمايت سرمايه‌گذاري همدان از دستگاه هاي اجرايي خواست جذب سرمايه داران را در اولويت وظايف خود قرار دهند زيرا به دنبال سرمايه گذار اشتغال ايجاد مي شود.
  وي خاطرنشان کرد: اگر امروز براي اشتغال جوانان نتوانيم گام برداريم فردا با گسترش فقر و ناامني و ده ها آسيب و بزه اجتماعي مواجه خواهيم شد.
  شهرستان اسدآباد با 110 هزار جمعيت در 45کيلومتري همدان واقع شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/10/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 357
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.