مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 17
امروز: 4291
هفته جاری: 49608
ماه جاری: 24388
تاکنون: 10207981
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: حراست ها پشتيبان سرمايه گذاران در استان باشند+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان از مديران حراست هاي استان خواست پشتيبان سرمايه گذاران در استان باشند و هيچ سرمايه گذاري را از محل ماموريت خود نااميد نکنند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، محمد ناصر نيکبخت صبح روز چهارشنبه، 8 دي ماه در همايش مسؤولين حراست هاي تابعه استانداري همدان با حضور مشاور وزير و رئيس مرکز حراست وزارت کشور با گراميداشت 9 دي ماه، روز بيعت ولايت مردم و رهبري ، گفت: استان و کشور نياز به سرمايه گذاري دارد و سرمايه را بخش خصوصي بايد بياورد تا کشور به رشد 8 درصدي برسد. وي افزود: بخش خصوصي براي سرمايه گذاري در هر منطقه به امنيت و پشتيباني توجه مي کند و در صورت وجود امنيت و پشتيباني لازم از ناحيه مسؤولان، اقدام به سرمايه گذاري مي کند. استاندار ادامه داد: هيچ سرمايه گذاري نبايد ازشهرستان محل ماموريت شما رانده شودو حراست در سرمايه گذاري، براي مردم نقش مشاور دارد. نيکبخت تصريح کرد: حراست مي تواند با يک کلمه سرمايه گذار را به فعاليت اميدوار يا نااميد کند و اگر به سرمايه گذار بگويد؛ خوش آمديد و تا زماني که کار شما سالم باشد، حراست هم پشتيبان شماست، سرمايه گذاران اميدوار مي شوند. وي با بيان اينکه همدان بهترين شرايط را براي توسعه دارد، اما به اندازه استعداد خود رشد نکرده است، خاطرنشان کرد: همدان بهترين شرايط گردشگري کشور را دارد اما هيچ توجهي به آن نشده و با آنکه اکثر استانداران قبلي انسان هاي موفقي بوده اند اما مشخص نيست، چرا گردشگري با موانعي مواجه شده است. استانداربا يادآوري اقدامات انجام شده در سراب گيان و گاماسياب نهاوند و ايجاد شرايط بهتر براي گردشگري در اين سرابها، اظهار داشت: نوروز سال 93 وقتي به سراب هاي نهاوند رفتيم، مشکلات بسياري را از نبود تلفن، برق، سکو و ديگر امکانات ديدم، البته با اين وجود مردم آمده بودند . نيکبخت ادامه داد:از مديران خواستم در محل حاضر شوند ، وظايف هر دستگاه مشخص شد و استانداري 1ميليارد و 700ميليون تومان اعتبار تخصيص داد ، 2 ميليارد تومان هم خود دستگاهها آوردند و وظايف انجام شد و شرايط گردشگري آنجا بهتر شد.
  وي اضافه کرد: راه آهن با پيگيري شخص رئيس جمهور و تامين اعتبار 200ميليارد توماني تا پايان سال به همدان مي رسد و فاصله همدان با تهران 2 ساعت مي شود و با اين دسترسي ها حق استان است که مقصد گردشگري باشد. استاندار با بيان اينکه ، مسوولان حراست در توسعه استان نقش اساسي دارند، بيان داشت: حراست ها، هم مشاور رييس سازمان و روساي بالادستي هستند و هم يک مشاوره بايد به پرسنل بدهند و ثابت کنند که حراست هر سازماني مأمني براي پرسنل است تا کار خود را انجام دهند. نيکبخت تصريح کرد: نبايدحراستها در تاريکي بنشينند و بگذارند انحراف صورت گيرد و بعد آسيب را کنترل کنند، بايد از همکاران صيانت کنند و اگر نقطه اي ديديد که ممکن است همکاري را به انحراف بکشد، بلافاصله به داد نيرو برسيد، زيرا نيروها سرمايه نظام هستند البته وقتي نيروها مي خواهند شبکه اي، تخلف و انحرافي انجام دهند، آنجا فرق مي کند و حراست بسيار مسووليت دارد. استاندار با يادآوري انتخابات سال 96 گفت: هردو انتخابات خيلي مهم هستند و نبايد انتخاباتها را در اجرا دست کم گرفت و توقع نداريم کاري شود که سلامت انتخابات و امانتداري استانداري و وزارت کشور که افتخار دولت است ، خدشه ببيند. وي ادامه داد: خدمات دولت را به مردم بگوييد زيرا به دولت ظلم مي شود، به گفته وزير اطلاعات بالاي هزار ميليارد تومان براي تخريب دولت هزينه مي شود اما دولت حاضر نيست از بيت المال هزينه کند. استاندار با بيان شرايط نابسمان اقتصاد کشور در زمان آغاز به کار دولت، اضافه کرد: دولت تدبير و اميد در شرايط نامناسبي کشور را تحويل گرفت اما توانست با هدايت ارزشمند رهبر معظم انقلاب ، تدابير دولت و حمايت مردم، کشور را به سمت پيشرفت و اقتدار پيش ببرد. نيکبخت با يادآوري دستاوردهاي دولت در کاهش تورم ، رشد اقتصادي مثبت و اجراي طرح تحول نظام سلامت و برجام ، اظهار داشت:برجام تاثير خود را گذاشت و قطعنامه هاي شوراي امنيت بي اثر شد. وي خطاب به حراستها بيان داشت: مغفول هيچ دسته و گروهي نشويد و از فرصت خدمت آقاي آزادبخت در حراست استانداري استفاده کنيد استاندار اظهار داشت: حراست استانداري را معادل معاونين استاندار مي شناسم و نظرات آن موثر است و استان، جايگاه حراست استانداري را شناخته و از حراست استانداري تاسي مي شود. نيکبخت ادامه داد: تاثيرگذار باشيد و جايي باشيد که محل رجوع همه باشد. ما را راهنمايي کنيد و هر کجا نقصي بود بگوييد. وي در پايان سخنان خود گفت: افتخار مي کنم که حراست وزارت کشور در حال حاضر اين همه پوشش لازم را در کشور انجام داده و احساس غرور مي کنم که حراست وزارت کشور، هم حرف براي گفتن دارد و هم حرف آن شنيدني است و اين عملکرد جاي قدرداني دارد زيرا آقاي شوشتري و همکاران وي براي وزارت کشور، آبرو آفريده اند.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/10/08   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 491
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.