مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 19
امروز: 4293
هفته جاری: 49610
ماه جاری: 24390
تاکنون: 10207983
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: تنگ نظرها مانع سرمايه گذاري هستند/جزو سه استان برتر دراشتغالزايي هستيم+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: تنگ نظرها مانع سرمايه گذاري در اين استان هستند و اين قبيل افراد تنگ نظر، توانمندي و سربلندي خود را جلوگيري از سرمايه گذاري ها مي دانند.
 • محمدناصر نيکبخت پنجشنبه شب در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان همدان اظهار کرد: اين تنگ نظرها در حالي توانايي خود را صرف جلوگيري از سرمايه گذاران مي کنند که همدان از مردمان فهيم، دانا و شخصيت ها علمي و با دانش نيز برخوردار است.
  وي با بيان اينکه افراد تنگ نظر در اين استان مي گويند کسي نان نخورد در حاليکه سرمايه گذار براي نان دادن به همدان مي آيد، گفت: آدم هاي تنگ نظر که گاهي اوقات مانع سرمايه گذاري مي شوند، در گذشته هم بوده اند و خدا کسي که نمي گذارد نان به مردم برسد را نبخشد.
  وي با اشاره به اينکه در اين استان از ارز هفت توماني تا هزار توماني يک دلار هم استفاده نشده بود، گفت: هدف تنگ نظرها در استان، مردم و شخص استاندار نيست بلکه تصور مي کنند که با اين کارها دولت زمين مي خورد.
  استاندار همدان افزود: از ارديبهشت ماه 93 تاکنون به استثناي ماه هاي فروردين به صورت ماهانه بين 700 تا هزار شغل ايجاد شد که مرهون همراهي ها و اقدام هاي انجام گرفته است.

  ** همدان در زمره استانهاي برتر کشور در اشتغالزايي
  وي با بيان اينکه اقتصاد مقاومتي را جزو مبناي اصلي کارها قرار داده ايم، گفت: هم اکنون در اشتغالزايي همراه با استان مرکزي و آذربايجان غربي جزو سه استان برتر کشور هستيم و نرخ بيکاري همدان نيز 8 درصد است.
  وي از رفتار برخي افراد و دستگاه هاي اجرايي در خودداري از سرمايه گذاري ها ابراز تاسف کرد و افزود: دلم از اين رفتارها خون است اما با اين وجود سربلند هستم به خاطر تلاشي که پشت ميز دارم و همت مردم همدان که هميشه مرا تشويق کرده اند.
  وي خاطرنشان کرد: هدف از موانع سرمايه گذاران من و مردم نيستند بلکه تصور مي کنند با اين رفتار دولت زمين مي خورد و معتقد هستند که نکند دولت قدم بلند بردارد و خدمت شايسته داشته باشد.
  وي افزود: طرح تحول نظام سلامت يکي از افتخارات ماندگار دولت است که نزد مردم سربلند شد و به لطف پروردگار و فرصت ايجاد شده از فرجام نيز تا اسفندماه امسال راه آهن به همدان مي رسد.
  نيکبخت در ادامه با تاکيد بر حمايت جدي از بخش خصوصي گفت: براي سرمايه گذار حاضرم تا دروازه شهر به استقبال بروم ، بر پيشاني او بوسه بزنم و فرش قرمز زير پايش پهن کنم.
  جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان همدان با حضور معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، مجتبي خالصي رئيس امور اقتصاد مقاومتي و شوراي اقتصاد سازمان برنامه ريزي و بودجه کشور ، محمدناصر نيکبخت استاندار همدان و مسئولان اجرايي استان همدان برگزار شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/10/11   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 454
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.