مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 26
امروز: 4306
هفته جاری: 49623
ماه جاری: 24403
تاکنون: 10207994
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  عيد ايراني با کالاي ايراني/ دعوت استاندار همدان از شهروندان براي خريد کالاي ايراني
 • استاندار همدان از شهروندان خواست با خريد کالاي ايراني و نه گفتن به کالاهاي نامتعارف وارداتي در راستاي حمايت از توليد و اشتغال گام بردارند.
 • محمدناصر نيکبخت روز دوشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: امروز مي طلبد با لبيک حماسي آحاد جامعه به تاکيدات هوشيارانه رهبر معظم انقلاب و اعتماد به تدبير آگاهانه دولت دکتر روحاني در همراهي بخش صنعت و توليد، با خريد کالاي ايراني در آستانه عيد نوروز، نور اميد را در دل توليدکنندگان و صنعتگران داخلي روشن تر کنند.
  وي اضافه کرد: امروز فرصت آن رسيده براي برافراشته کردن پرچم استقلال اقتصادي کشور با پرهيز از هرگونه فرهنگ هاي نادرست تجمل گرايي و چشم و هم چشمي هاي مخرب اجتماعي به کالاهاي ساخت داخل که ماحصل دسترنج جوانان ساعي و انديشه ناب مهندسان ايراني است، اعتماد کنيم.
  وي با ذکر اينکه اقتصاد کشور اسلامي بر اساس تاکيدات ديني نبايد وابسته باشد گفت: اگر چه تبادل و ديپلماسي اقتصادي کشورها براي برخورداري جامعه بشري از انواع خدمات موضوعي غيرقابل انکار است، اما آنچه که امروز در ميهن اسلامي ايران و بر مدار خودباوري و اعتماد به سربازان عرصه توليد، ضروري به نظر مي رسد استقبال عمومي از داشته هاي داخلي و اعتماد به کيفيت کالاهاي ساخت داخل است.
  استاندار همدان اضافه کرد: با در پيش گرفتن اين مسير، علاوه بر تثبيت اشتغال و تزريق انگيزه کار در صنعت توليد، از خطر ورشکستگي و بيکاري جوانان در حوزه اقتصادي جلوگيري مي شود.
  وي افزود: امروز خرسنديم که اقشار مختلف مردم با حرکت هاي خودجوش در به راه انداختن کمپين هاي 'من کالاي ايراني مي خرم' قدم در راه اصلاح الگوي مصرف و مصرف کالاي داخلي که در زمره و از شقوق سياست هاي ابلاغي رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتي به شمار مي رود، نهاده اند.
  استاندار همدان تاکيد کرد: بدون ترديد اين حرکت هاي خودجوش و استقبال از مصرف و خريد کالاي ايراني در آينده نزديک منجر به استقلال اقتصادي و سياسي، ايجاد کار و اشتغال و افزايش ابتکار عمل توليدکنندگان مي شود.
  نيکبخت افزايش ثروت ملي، کاهش تورم، کنترل نقدينگي تقويت کشور در شرايط تحريم هاي ظالمانه دشمنان را از ديگر مزيت هاي خريد کالاهاي توليد داخل کشور عنوان کرد.
  وي تاکيد کرد: مردم با فرهنگ و اصيل همدان نيک مي دانند که امروزه برخي کالاهاي وارداتي با فرهنگ غني ايراني همخواني و سنخيتي ندارد و اثرات مخرب اين کالاهاي ناهمگن بر فرهنگ ما بنا به تاکيد رهبر معظم انقلاب در حوزه هاي فرهنگي و اجتماعي انکار ناپذير و مشهود است.
  وي اضافه کرد: بر اين اساس مي طلبد شهروندان با اتحاد و همدلي، دست در دست هم براي داشتن ايراني آباد، سربلند و مستقل، با نه گفتن به کالاهاي نامتعارف وارداتي و اصلاح الگوي مصرف و خريد کالاي ايراني، پرچم استقلال اقتصادي کشور عزيزمان را برافراشته تر کنند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/12/17   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 453
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.