مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 3717
هفته جاری: 54658
ماه جاری: 89332
تاکنون: 12371277
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: فضا براي مشارکت مردم در حل آسيب‌هاي اجتماعي باز شود
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان بر باز کردن فضا براي مشارکت مردم در حل آسيب هاي اجتماعي تاکيد کرد.
 •  

  سعيد شاهرخي در آيين افتتاحيه دوره آموزشي معاونين مديران کل و کارشناس مسئولان دفاتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري هاي سراسر کشور در همدان گفت: گام‌هايي موثري در زمينه کاهش آسيب‌هاي اجتماعي برداشته شده است.
  شاهرخي با تاکيد براينکه اصلي ترين سرمايه در شکل گيري انقلاب و حل مشکلات سرمايه اجتماعي جامعه بود، گفت: در دولت و در وزارت کشور توجه به حوزه سرمايه هاي اجتماعي بسيار بي نظير بود به طوري که در گذشته سابقه نداشته است و يک نمونه آن مرکز رصد امور اجتماعي کشور است.
  وي با بيان اينکه مسئوليت اصلي برنامه راهبردي وزارت کشور در حوزه آسيب‌هاي اجتماعي بر عهده مديران امور اجتماعي استانداري‌ها است، گفت: اگر باورمان اين است که بزرگترين شاکله سرمايه اجتماعي مردمند بايد به صورتي اثربخش به مسائل و موضوعات مرتبط با اجتماع توجه کنيم.
  شاهرخي باز کردن فضا براي مشارکت اجتماعي را از جمله اقدامات در همدان برشمرد و با بيان اينکه در اين راستا جلسات منظمي با دستور کار مشخص برگزار شده است، گفت: بيش از 700نفر از اعضاي سمن‌هاي استان همدان براي تحقق اين هدف به مشارکت دعوت شدند.
  شاهرخي افزود: امروز همدان با بيش از 400سازمان مردم‌نهاد فعال از استان‌هاي پيشرو در بحث مشارکت مردمي است.
  وي در ادامه با بيان اينکه همدان با سابقه کهن و تاريخي يکي از ظرفيت هاي برتر گردشگري بوده و امسال نيز همدان ميزبان دو رويداد مهم آسيايي و جهاني است، گفت: رويداد «همدان 2018» يک فرصت خوب براي توسعه استان است.
  شاهرخي با بيان اينکه با برجام حقانيت هسته اي ايران براي جهانيان ثابت و فشار جهاني عليه ايران کم شد و در حال حاضر تنها آمريکا و رژيم صهيونيستي عليه ايران موضع مي‌گيرند، افزود: با صلابت و هدايت رهبري و تدبير رئيس جمهور، کشور بدون مشکل مسير توسعه را ادامه مي‌دهد.
  معاون سياسي و امنيتي استاندار همدان بابيان اينکه انزواي ايران قبل از برجام، الان وجود ندارد و ايران اسلامي امروز يک کشور مقتدر در نظام جهاني است، افزود: امروز وحدت، همدلي و اميد به جامعه بسيار با اهميت است و بايد اولويت همه مديران حل مشکلات باشد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/02/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 479
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.