مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 13
امروز: 3385
هفته جاری: 54326
ماه جاری: 89000
تاکنون: 12371038
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  امام جمعه همدان: روابط عمومي‌ها نگاه حرفه‌اي به موضوعات داشته باشند
 • همدان - نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان گفت: روابط عمومي ها بايد نگاه حرفه اي به موضوعات داشته باشند.
 • ، آيت الله غياث الدين طه مجمودي ظهر پنج شنبه در ديدار مديران روابط عمومي هاي ادارات استان همدان گفت: مسئوليت سنگين حراست، ارتباطات و اطلاع رساني به موقع، کاري حياتي و ارزشمند است

  وي گفت: انسان هر مسئوليتي را برعهده گرفت امانتدار خداست و يک سرسوزن نبايد در حفظ و حراست از امانت کوتاه بيايد تا خيانت در امانت نشود.

  آيت الله محمدي با بيان اينکه بر اساس آيات قرآن امانت را انسان پذيرفت و کوهها و آسمانها نپذيرفتند به بيان امام علي (ع) که فرمودند «پست و مسئوليت، امانت خداست» اشاره کرد و گفت: وقتي کار را درست و قربت الي الله انجام داديم، تشويق و تقدير کنند يا نکنند تاثيري ندارد و خداوند کار ما را ديده است.

  نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان بابيان اينکه خدايي که انسان را آفريده هرگز رضايت نداده که مسئولين سرسوزني کم کاري کنند و به مسئله اهميت ندهند؛ گفت: حق، حتي از نظر احترام گذاشتن ها هم بايد رعايت شود.

  وي بااشاره به فرموده پيامبر (ص) مبني بر اينکه خدا دوست دارد هر کسي صاحب هر کار، صنعت و مسئوليتي است آن را درست و به بهترين شکل انجام دهد به قرارگرفتن در ماه رمضان اشاره و عنوان کرد: در ماه رمضان از فرصت استفاده و حسابهاي خود را وارسي و رفع و رجوع کنيد.

  امام جمعه همدان گفت: يکي از دلايل عقب ماندگي کشور ما اين است که ما مسلمان و شيعه هستيم اما به دستور پيامبر اسلام(ص) عمل نمي کنيم.

  نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان بابيان اينکه روابط عمومي ها بايد نگاه حرفه اي به موضوعات داشته باشند، يادآور شد: اگر اطلاع رساني به موقع نشود، امکان بروز فاجعه نيز هست.

  مديرکل روابط عمومي استانداري همدان نيز با بيان اينکه جايگاه روابط عمومي ها با توجه به شرايط فضاي مجازي اهميت بيشتري يافته است؛ گغت: ارتباط و تعامل با مردم و بين دستگاه ها مهمترين وظيفه روابط عمومي ها است.

  اسدالله رباني با بيان اينکه ارزيابي روابط عمومي ها را در دستور کار داريم و با همکاري روابط عمومي ها اجرا خواهد شد، گفت: سند اطلاع رساني استان همدان در حال تدوين است و در اين سند بر همراهي و اعتقاد مديران به اطلاع رساني و روابط عمومي تاکيد شده است.

  رباني افزود: انسجام بخشي، اميدآفريني و اطلاع رساني از خدمات مهمترين وظايف و تاکيد بر روابط عمومي هاست

  وي با بيان اينکه استاندار همدان بارها تاکيد کرده که محوريت وحدت و همدلي در استان همدان آيت الله محمدي است و اميدواريم اين وحدت موجب توسعه استان شودبخصوص امسال که دو رويداد بين الملي 2018در همدان اجرا خواهد شد؛ گفت: اين وحدت بي نظير است و اميدواريم به توسعه استان ختم شود.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/02/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 749
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.