مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 52
امروز: 3154
هفته جاری: 42091
ماه جاری: 17694
تاکنون: 12712224
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  بازديد استاندار همدان از روند راه اندازي ميز خدمت در استانداري
 • استاندار همدان امروز پس از ملاقات عمومي با جمعي از شهروندان از روند راه اندازي ميز خدمت در استانداري بازديد و بر تسريع امور تاکيد کرد
 • استاندار همدان امروز پس از ملاقات عمومي با جمعي از شهروندان از روند راه اندازي ميز خدمت در استانداري بازديد و بر تسريع امور تاکيد کرد
  محمد ناصر نيکبخت در اين بازديد خواستار تسريع در ساخت محل ميز خدمت در ورودي استانداري شد و بر اختصاص يهترين و در دسترسترين مکان تا آن زمان به ميز خدمت در استانداري و بکارگيري بهترين کارشناسان براي پاسخگويي به مردم تاکيد کرد.
  وي گفت: ميز خدمت دستور رييس جمهور است و بايد ارباب رجوع، ولي نعمت و حقوق شهروندي با ارائه بهترين و سريعترين خدمات در ميز خدمت معني شود.
  استاندار همچنين خواستار نظارت اداره کل ارزيابي عملکرد استانداري بر دستگاه هاي اجرايي استاندر اجراي دستور رئيس جمهور مبني بر راه اندازي ميز خدمت شد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/03/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 563
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.