مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 8756
هفته جاری: 67169
ماه جاری: 148281
تاکنون: 15937634
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  عمومي  »  بررسي برنامه ها و اقدامات انجام شده مراکز DIC ،مشاوره وترک اعتياد بانوان
 • برنامه ها، مسائل و مشکلات مراکز DIC و ترک اعتياد بانوان مورد بررسي قرار گرفت .
 • جلسه پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي با رويکرد اعتياد بانوان به رياست سرکار خانم دورزي مشاور استاندار و مدير کل دفتر امور بانوان و خانواده و با حضور کارشناسان دستگاه هاي مرتبط با کاهش آسيب هاي اجتماعي و مسئولين مراکز DIC و ترک اعتياد بانوان تشکيل گرديد .در اين جلسه خانم دوروزي اظهار داشتند موضوع اعتياد بانوان حساس بوده چرا که وقتي زن به عنوان رکن اصلي خانواده مورد آسيب واقع شود اعضاي خانواده با مسائل و معضلات بغرنجي مواجهه مي باشند. از اين رو رسيدگي به امور آنان لازم و ضروري است .
  ايشان هدف از تشکيل اين جلسه را مطرح نمودن مطالبات اين مراکز از سوي مسئولين آنها و رفع مشکلات موجود در حد امکان برشمردند . در ادامه مسئولين مراکز فوق برنامه ها و اقدامات انجام شده در خصوص نگهداري و ترک اعتياد بانوان را ارائه و همچنين مسائل و مشکلات مراکز خود را مطرح نمودند .
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1394/07/08   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1286
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.