مهمانان حاضر در سایت: 34
امروز: 3468
هفته جاری: 23666
ماه جاری: 17935
تاکنون: 12541160
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  جلسه گروه کاري اشتغال وکارآفريني برگزار گرديد
 • جلسه گروه کاري اشتغال وکارآفريني برگزار گرديد
 •  

      جلسه گروه کاري اشتغال وکارآفريني به منظور هماهنگي و ارائه راهکارهاي موثر در خصوص اشتغال و کارآفريني درحوزه بانوان به رياست خانم دکتر دوروزي مديرکل دفترامور بانوان وخانواده استانداري و با حضور امضاء کنندگان ذيل ساعت 9صبح  روز دوشنبه مورخ 12/9/97 در محل دفتر امور بانوان وخانواده تشکيل گرديد .

       در اين جلسه سرکار خانم دکتر دوروزي اظهار داشت با توجه به اينکه معاونت امور زنان و خانواده رياست جمهوري برنامه هاي پيشنهادي را در بخش هاي مربوط به ارتقاي زنان و خانواده در رابطه با تامين بودجه سال 98 مد نظر قرار داده است کارشناسان ذيربط دستگاه هاي اجرايي طرح ها و پروژه هاي با موضوع وضعيت ارتقاي زنان و خانواده را تدوين نموده تا در کارگروه مورد بحث وبررسي قرار گيرد.

      ايشان ازکارشناسان اشتغال دستگاه هاي اجرايي خواستند که علاوه بر اجراي طرح هاي شاخص طبق روال هرسال، پروژه هاي خاص و ويژه و متفاوت را به مرحله اجرا برسانند .

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 130
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.