مهمانان حاضر در سایت: 49
امروز: 2375
هفته جاری: 30830
ماه جاری: 45534
تاکنون: 15299038
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  نشست مشترک دفتر امور بانوان و خانواده با صندوق بيمه روستائيان
 • نشست مشترک دفتر امور بانوان و خانواده با صندوق بيمه روستائيان
 •  

  در نشست مورخ 3/11/97 که با حضور سرکار خانم دکتر دوروزي  مدير کل امور بانوان وخانواده استانداري و جناب آقاي سماواتي مدير صندوق بيمه اجتماعي کشاورزان ، روستائيان و عشاير و تني چند از کارشناسان برگزار گرديد .

  آقاي سماواتي گفتند : در راستاي حمايت از زنان و ارتقاء سطح معيشتي خانوارهاي روستايي و عشاير طبق تفاهم نامه دفتر امور بانوان و صندوق بيمه روستائيان و عشاير 11،200 نفر از زنان روستايي و عشاير استان تحت پوشش صندوق بيمه قرار گرفته و اولين زن روستايي استان حکم بازنشستگي خود را در روستاي اشترمل شهرستان تويسرکان از مسئولين دريافت کرد .

  خانم دوروزي ضمن تشکر از فعاليت هاي انجام شده صندوق بيمه روستائيان در حمايت از زنان ابراز داشتند با همکاري صميمانه کارشناسان و اعضاء صندوق اين مهم مي تواند شهرستان ها و روستاهاي بيشتري را در حمايت از زنان روستايي به سرانجام برساند .

   

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/07   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 167
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.