مهمانان حاضر در سایت: 82
امروز: 708
هفته جاری: 11979
ماه جاری: 93090
تاکنون: 15898456
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  نشست مشترک مشاورين امور بانوان دستگاه‌هاي اجرايي
 • نشست مشترک مشاورين امور بانوان دستگاه‌هاي اجرايي
 • نشست مشترک مشاوران امور بانوان دستگاه‌هاي اجرايي عضو کارگروه بانوان و خانواده استانداري ساعت 00/11 صبح روز يک شنبه مورخ 27/11/97به رياست سرکار خانم علي محمدي مدير کل دفتر امور بانوان و خانواده و با حضور اعضاء جلسه در محل سالن جلسات مجموعه فرهنگي شهداء استانداري تشکيل گرديد.

  در اين نشست با توجه به موضوعات دستور جلسه ابتدا جناب آقاي آريايي مدير کل محترم دفتر استاندار در خصوص حمايت از دختران در دانشگاه ها و خوابگاه ها مواردي را مطرح نمودند تا بتوان با برنامه ريزي و مشاوره  هاي مفيد آسيب شناسي دانشجويي در دانشگاه و خوابگاه از دختران جوان حمايت نمود .

  ايشان ابراز داشتند در زمينه حمايت از بانوان کار آفرين حتي بانواني که در مجموعه فعاليت خود سه نفر را تحت پوشش دارند نيز ديده شوند و در همه مراسم ها کار آفريناني که توان بالايي دارند تجليل مي شوند در صورتي که همه بايد ديده شوند از موارد ديگري که از شما مشاورين محترم تقاضا داريم در محيط هاي کاري و مجموعه هاي خود و سازمان هاي مختلف برنامه هاي نشاط آوري را تعريف نماييد و با انتقال به مديريت برنامه هايي را براي کارمندان مجموعه خود داشته باشيد . و با ايجاد برنامه هايي استفاده از کلاسهاي آموزشي ، استخر ، کنسرتها تنوع و نشاط به طرق مختلف را براي همکاران فراهم نماييد .

  آقاي آريايي به برگزاري دوره هاي مختلف آموزشي مانند مهارت زندگي ، نقش والدين در خانواده و ارتباط بين زن و مرد تاکيد نمودند

  در ادامه ايشان به شناسايي افراد و بانوان توانمند در ادارات مختلف اشاره نمودند تا خانم ها ديده شوند چرا که تعهد ، اخلاق و احساس مسئوليت در خانم ها بالاتر است .

  در ادامه سرکار خانم علي محمدي ضمن معرفي خود ابراز داشتند که حرکت در حوزه زنان با توجه به مسائلي که وجود دارد بسيار سخت است ما بايد تلاش کنيم تا دختران ما اعتماد به نفس پيدا کنند . از آنجايي که همدان دومين استان در افسردگي است در خصوص نشاط بانوان که شامل سلامت روان و سلامت تن است تلاش کنيم که برنامه هاي خوبي ارائه دهيم .  و مديران را مجاب کنيم که در صورت سلامت زنان جامعه در سلامت خواهد بود .

  ايشان همچنين با توجه به نزديکي روز زن تاکيد نمودند تا برنامه هاي متنوعي در تمام سازمان ها برگزار گردد و به نحو مقتضي از بانوان تجليل شود . نه براي يک روز بلکه براي يک هفته اين مراسم پا برجا باشد .و با اطلاع رساني به موقع در سطح شهر بتوان تمامي اقشار در برنامه هاي مختلف شرکت نمايند .

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 166
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.