مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 442
هفته جاری: 11713
ماه جاری: 92824
تاکنون: 15898258
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  ديدار سردار ظفري رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس استان همدان با مدير کل امور بانوان و خانواده:
 • ديدار سردار ظفري رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس استان همدان با مدير کل امور بانوان و خانواده:
 • در اين جلسه که با حضور سردار ظفري رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس، حاج آقا حسيني مشاور امور بنياد حفظ آثار ، سرکار خانم شيخعليان مشاور امور بانوان اداره حفظ آثار و سرکار خانم مالمير بازنشسته سپاه استان همدان برگزار شد سردار ظفري ضمن تبريک انتخاب شايسته سرکار خانم علي محمدي به سمت مدير کل امور بانوان براي مشارکت در زمينه هايي که امکان مشارکت دفتر امور بانوان و اداره حفظ آثار وجود دارد اعلام آمادگي کردند.

  سردار ظفري با اشاره به بحث جريان سازي انقلاب خواستار گفتمان سازي انقلاب در جامعه شدند و تاکيد کردند علاوه بر تبليغات بر بحث گفتمان سازي نيز بايد متمرکز شد.

  هم چنين قرار بر اين شد اولين جلسه شوراي هماهنگي با حضور سردار ظفري و ديگر همکاران بنياد حفظ آثار و هم چنين مشارکت سپاه و ديگر مجموعه هاي ذيربط تشکيل شود و با توکل بر خدا يک خروجي موثر از اين جلسات در سطح استان و شهرستان  به دست آيد.

  در ادامه سرکار خانم علي محمدي با تاکيد بر جايگاه والاي زن در دين مبين اسلام و درصد زيادي از بانوان توانمند و تحصيل کرده که در جامعه امروز داريم به ترويج اين مقام والا و تاکيد بر توانمندي هاي بانوان کشور در سخنراني ها و خطبه ها اشاره کردند و تمرکز هرچه بيشتر بر جنبه مثبت حضور زن در جامعه و توانمندي هاي والاي بانوان را خواستار شدند.

  سردار ظفري در تاييد صحبت هاي سرکار خانم علي محمدي به نقش پررنگ زنان در دفاع مقدس اشاره نمودند و با نقل قولي از حضرت آقا که ميفرمايند اگر زنان نبودند ما چنين نتايجي از دفاع مقدس نمي گرفتيم نقش والاي زنان در دفاع مقدس را گرامي داشتند.

  هم چنين سرکار خانم شيخ عليان به برنامه تدوين سند جامع زنان دفاع مقدس اشاره نمودند که در جلسات آتي شورا مطرح خواهد شد و مشارکت دفتر امور بانوان استانداري در تدوين اين سند خواستار شدند.

  در پايان حاج آقا حسيني مشاور امور بنياد حفظ آثار نيز به مقام والاي زن در جامعه و خانواده اشاره کردند و نيز اذعان داشتند خانواده با محوريت زن مديريت ميشود و هم چنين مقام والاي زن در روايات کثير ائمه اطهار و پيامبر اسلام توصيف نمودند.

   

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/01/19   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 190
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.