مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 187
هفته جاری: 11458
ماه جاری: 92569
تاکنون: 15898046
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  اتاق فکر بهداشت و سلامت
 • اتاق فکر بهداشت و سلامت
 •  

      عصر روز سه شنبه مورخ 20/1/1398 اتاق فکر بهداشت و سلامت بانوان با حضور خانم علي محمدي مديرکل امور بانوان و خانواده و جمعي از اساتيد صاحب نظر در اين حوزه در دفتر امور بانوان و خانواده استانداري برگزار گرديد.

     خانم علي محمدي با اشاره به اهميت حوزه بانوان گفت : حوزه بانوان بسيار وسيع است و بايد در تمام حوزه ها درست و سنجيده عمل کرد.

        ايشان با تاکيد بر سلامت بانوان افزود : هرگونه تغيير و تحول مثبت درارتقاي سلامت زنان، مستلزم تغييردر نگرش و باور است و تا زماني که در نگرش تغييري ايجاد نشود نمي‌توان در رفتار تغيير ايجاد کرد و در ادامه گفت : براي پيشبرد هرچه بهتر ارتقاء وضعيت سلامت زنان استان لازم است از نقطه نظرات يک تيم تخصصي استفاده شود و بر اساس آن برنامه ريزي ها و سياست گذاري هاي سنجيده اي را در اين راستا انجام گيرد.

  در ادامه اعضاء اتاق فکر که از فعالان حوزه بهداشت و سلامت، پزشکان و اعضاء هيئت علمي دانشگاه ها بودند نقطه نظرات خود را در اين زمينه ارائه نمودند.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/01/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 162
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.