مهمانان حاضر در سایت: 84
امروز: 712
هفته جاری: 11983
ماه جاری: 93094
تاکنون: 15898459
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  نشست اتاق فکر اشتغال و کار آفريني برگزار شد.
 • نشست اتاق فکر اشتغال و کار آفريني برگزار شد.
 • روز شنبه مورخ 24/1/1398 اتاق فکر اشتغال و کار آفريني بانوان با حضور خانم علي محمدي مديرکل امور بانوان و خانواده و جمعي از اساتيد صاحب نظر و مديران اتاق بازرگاني ،صنايع و معادن در دفتر امور بانوان و خانواده استانداري برگزار گرديد.

        ايشان با تاکيد بر اشتغال ،مهارت افزايي وکار آفريني  بانوان افزود : در نظر داريم تا با تشکيل بانک اطلاعاتي بتوانيم توانمندي زنان را در فعاليت اقتصادي کار آمدتر و فعال نماييم.

               خانم علي محمدي با اشاره به اهميت حوزه بانوان گفت : حوزه بانوان بسيار وسيع است و بايد در تمام حوزه ها درست و سنجيده عمل کرد. چرا که براي پيشبرد هرچه بهتر ارتقاء وضعيت اشتغال و کار افريني زنان استان لازم است از نقطه نظرات يک تيم تخصصي استفاده شود و بر اساس آن برنامه ريزي ها و سياست گذاري هاي سنجيده اي  در اين راستا انجام گيرد.

  در ادامه اعضاء اتاق فکر که از فعالان و مديران حوزه اشتغال و کارآفريني بودند نقطه نظرات خود را در اين زمينه ارائه نمودند.

             

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/01/25   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 93
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.