مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 8719
هفته جاری: 8719
ماه جاری: 343036
تاکنون: 13730248
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  نشست مشترک مشاورين امور بانوان دستگاه هاي اجرايي
 • نشست مشترک مشاورين امور بانوان دستگاه هاي اجرايي برگزار گرديد
 •        نشست مشترک مشاورين امور بانوان دستگاه هاي اجرايي با حضور مديرکل امور بانوان و خانواده استانداري مورخ 98/4/3در سالن شهداي استانداري برگزار گرديد در اين نشست خانم عليمحمدي ضمن عرض تبريک به مناسبت آزادسازي خرمشهر گفت : اين جلسه به منظور معرفي برنامه هاي سه ماهه دوم سال 98 در حوزه بانوان برگزار گرديده است و از مشاورين امور بانوان در دستگاهها انتظار داريم جهت پيشبرد هر چه بهتر اين برنامه ها و کسب نتايج مطلوب همکاري لازم را با اين دفتر داشته باشند.

       در ادامه قوانين کنوانسيون حقوق کودک در استان توسط کارشناس حقوقي کنوانسيون عنوان شد؛ آقاي ستاره گفت: از دستگاههاي اجرايي انتظار مي رود با توجه به حوزه اختيارات آن دستگاه هر فعاليتي را که مقدور است در جهت احقاق حقوق کودکان انجام دهند.

      ايشان در ادامه افزود : حقوق کودک از زير مجموعه هاي حقوق بشر است و ضمن ارائه تعريفي از حقوق بشر کودکان را اقشار ضعيف جامعه دانست که به تنهايي توانايي دفاع از حقوق خود را ندارند به اين منظور در کشور قوانيني تصويب شده که از ابعاد مختلف در صدد احياي حقوق کودکان و حمايت از آنان مي باشد.

      سپس خانم عليمحمدي با توجه به اهميت حقوق کودکان در جامعه خاطر نشان کرد: پيگيري مسائل مربوط به کنوانسيون حقوق کودک در استان بر عهده اموربانوان و خانواده استانداري است و مجري آن وزارت دادگستري مي باشد. و  دستگاه هاي اجرايي بايد با تکيه بر کنوانسيون حقوق کودک کلاسهاي آموزشي در حوزه حقوق کودک و حقوق خانواده برگزار کنند تا هر يک به سهم خود گامي در جهت کاهش آسيبهاي کودکان و احقاق حقوق آنان بردارند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/03/07   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 199
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.