مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 6685
هفته جاری: 40512
ماه جاری: 56898
تاکنون: 16808465
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  جلسه با مدير کل اداره پست برگزار گرديد
 • جلسه با مدير کل اداره پست برگزار گرديد
 • جلسه با مدير کل اداره پست برگزار گرديد

  روز سه شنبه مورخ 99/5/21 جلسه اي با مدير کل پست استان پيرامون استفاده از ظرفيت هاي مجازي و بازار فروش آنلاين محصولات و کالاهاي توليدي بانوان برگزار گرديد .

  در اين جلسه ابتدا سرکار خانم علي محمدي گفتند با توجه به شرايط پيش آمده کرونا و عدم دسترسي بانوان توليد کننده به بازار فروش از جمله نمايشگاهها با مشکلاتي روبرو و عرضه محصولات بسيار محدود شده است .

  ايشان ابتدا نسبت به آموزش ديجيتال مارکتينگ که مقرر است توسط جهاد دانشگاهي استان و سمن انديشه هاي تابان صورت گيرد توضيحاتي ارائه نمودند .

  سپس جناب آقاي اميدي مدير کل پست استان گفتند اداره پست سامانه e bazar   را داريم که مي توان محصولات بومي هر استان را بشناسيم که هم مي توان تبليغ محصولات و ارسال سفارشات را از طريق اين سامانه ارسال نماييم .

  همچنين آمادگي انعقاد تفاهم نامه را با دفتر امور بانوان داريم و مي توان با هماهنگي هاي لازم با مديران پست شهرستانها و کارشناسان امور بانوان فرمانداريها سامانه فوق را به افراد متقاضي در کانونهاي امور بانوان هر شهرستان  همراه با آموزش آنلاين ارائه نماييم .

  با آموزش هاي لازم به بانوان متقاضي استفاده از سامانه مذکور ارسال مراسلات از تمام نقاط استان به کل کشور امکان پذير است و دريافت و پرداخت به صورت اعتباري يا نقدي با نظر فرو شنده انجام خواهد گرفت .

  و همچنين ايشان به استفاده از ظرفيت تعاون روستايي که با پايين ترين تعرفه هاي پستي و  وجود دفاتر پستي در روستا اين مهم را براي زنان روستا فراهم مي کند ؛اشاره نمودند .

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/05/23   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 80
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.